Lenošte bez výčitek

Se třemi měsíci televizní zábavy NAPLNO
a vánoční kolekcí ZDARMA to půjde snadno.

Prohlédnout nabídku

Letos o Vánocích se lenoší za lepší zítřky! Zachumlejte se doma do deky, zapněte telku, bavte se a chraňte své blízké v duchu hesla: ‚‚Moje telka chrání tebe, tvoje telka chrání mě.‘‘

Abychom vám zpříjemnili chvíle svátečního odpočinku, připravili jsme si pro vás malý dárek

Chci objednat

Rozbalte si vánoční dárky od Telly

Vánoční kolekce Telly

Užijte si lenošení ve stylu Telly k jakémukoliv balíčku. K porci televizní zábavy vám přibalíme také speciální nadílku zdarma.(1) Chcete vidět celou kolekci? Omrkněte všechny produkty v našem novém e-shopu.

(1) Cena vánoční kolekce v hodnotě 870 Kč je pro nové zákazníky 0 Kč. Zákazník si hradí pouze dopravu přes Zásilkovna.cz nebo Českou poštu.

Co v nadílce najdete?

  • Hřejivý kulíšek
  • Plecháček pro každou neplechu
  • Stop time fusky

3 měsíce televizní zábavy NAPLNO

Ať už si vyberete balíček Malý nebo Střední, na první 3 měsíce vám dáme naši rozšířenou nabídku s více než 120 TV kanály bez dalších příplatků.

Odpočiňte si u filmů a seriálů, vzdělávejte se s dokumentárními kanály a fanděte svým favoritům při sledování špičkových sportovních soutěží.

Vyplňte své údaje. Vánoční nadílka na vás čeká

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů společností Telly s.r.o. a souhlasíte s tím, že vás budeme kontaktovat za účelem potvrzení objednávky a sjednání smlouvy o poskytování služeb. Odesláním objednávky nedochází k uzavření smlouvy o poskytování služeb.

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.