Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Premier League

Žánr: Sportovní

O nejvyšší anglické fotbalové ligové soutěži už musel slyšet každý. Ne? A přitom je Premier League nejvíce sledovaná fotbalová soutěž na celém světě! A nebudeme si lhát, všichni stále netrpělivě čekají, až se dá Arsenal zase do formy.

Užívejte si napjaté zápasy ze svého gauče a nezapomeňte dostatečně podporovat své oblíbené týmy a fotbalisty. Každý ročník se zde utká 20 nejlepších anglických týmů, které poměří své síly na luxusně zastřiženém trávníku. Sezona se počítá od srpna do května (bez zimní přestávky), takže se za celou soutěž odehraje celkem 380 zápasů.

Kde sledovat Premier League?

Nalaďte si náš kanál Premier Sport! Tento kanál obsahují balíčky Velký a Sport.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(18 Kč za 1 den)
250 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

(10 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

(8 Kč za 1 den)
3000 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Zajímavosti o Premier League

Kdo je nejlepší hráč anglické Premier League?

Za uplynulou sezonu byl jako nejlepší hráč vyhlášen Kevin De Bruyne z týmu Machester City.

Který tým historie Premier League je nejúspěšnější?

Každý správný fanoušek už teď křičí Manchester United! Tento tým obhájil dvacet titulů. Těsně v závěsu je Liverpool s 19 tituly.

Který tým vyhrál poslední sezonu 2020/2021?

Vítězem se stal Manchester City pod vedením trenéra Josepa Guardioly. Na druhém místě se umístil Manchester United a na třetím Liverpool.

Jsou Češi v Premier League?

Ano! V této světové fotbalové soutěži najdeme i české fotbalisty. Patří mezi ně například Tomáš Souček, Vladimír Coufal, Matěj Vydra nebo Vítězslav Jaroš. Za anglické fotbalové kluby Premier League hrají i slovenští hráči: Martin Dúbravka a Marek Rodák.

Historie anglické ligy

Trocha historie nikdy nikomu neuškodila. Věděli jste, že nynější Premier League se stala následovníkem Football League First Division, která byla založena už v roce 1888? To ji dělá nejstarší fotbalovou ligovou soutěží světa.

A na konec otázka pro všechny skalní fanoušky této fotbalové soutěže:
Který tým vyhrál titul v roce 2016? A proč to nebyl Arsenal?

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.