Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Mamut srstnatý: pitva

Orig. název: Woolly Mammoth: The Autopsy

Žánr: Dokumentární
Rok: 2014
Země původu: Velká Británie
Délka: 47 min

Tento fascinující pořad doprovází mezinárodní tým odborníků na mamuty a vědců zabývajících se klonováním, kteří provádějí historickou pitvu na Sibiři, kde se snaží oživit tohoto ikonického obra doby ledové. Tvora opatrně rozpitvají a důkladně prozkoumají jeho kly. Prostřednictvím forenzních detailů vám přiblíží jeho životní příběh. Kromě podmanivého proniknutí do života sibiřského mamuta před 40 tisíci lety se tvůrcům pořadu podařilo získat jedinečný přístup k předním programům na oživení mamutů v USA a Jižní Koreji. Pořad Mamut srstnatý: pitva ukazuje, jak blízko má věda ke splnění tohoto cíle.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.