Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Mamut srstnatý: pitva

Orig. název: Woolly Mammoth: The Autopsy

Žánr: Dokumentární
Rok: 2014
Země původu: Velká Británie
Délka: 47 min

Tento fascinující pořad doprovází mezinárodní tým odborníků na mamuty a vědců zabývajících se klonováním, kteří provádějí historickou pitvu na Sibiři, kde se snaží oživit tohoto ikonického obra doby ledové. Tvora opatrně rozpitvají a důkladně prozkoumají jeho kly. Prostřednictvím forenzních detailů vám přiblíží jeho životní příběh. Kromě podmanivého proniknutí do života sibiřského mamuta před 40 tisíci lety se tvůrcům pořadu podařilo získat jedinečný přístup k předním programům na oživení mamutů v USA a Jižní Koreji. Pořad Mamut srstnatý: pitva ukazuje, jak blízko má věda ke splnění tohoto cíle.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.