Programová nabídka Telly

Sbal prachy a jeď

Sbal prachy a jeď 47 %

Orig. název: Drive Hard

Žánr: Akční / Komedie / Krimi
Rok: 2014
Země původu: USA, Austrálie, Kanada
Délka: 92 min

Bankovní lupič si najme jako řidičského instruktora bývalého šampiona Formule 1. Když pak gangster během jedné lekce vyloupí banku, nemá instruktor jinou možnost než se stát komplicem a dát se společně na útěk před policií…Peter Roberts je bývalý automobilový závodník, který se po ukončení kariéry věnuje své autoškole. Jeho žena vydělává víc a finanční starosti rodiny se odrážejí v jejich vzájemném vztahu. Jednoho dne Peter ve svém vozu najde poněkud zvláštního zákazníka, Američana Simona Kellera. Keller od něho chce naučit řídit. Cestou se nechá vysadit u banky s tím, že si jde pro peníze, aby mohl Peterovi vůbec zaplatit. Peter na Kellera tedy čeká před bankou. Najednou Keller z banky v dešti kulek vyběhne, naskočí do auta a nutí Petera rychle odjet. Peter se dozvídá, že Keller právě ukradl devět miliónů a že si vybral schválně jeho, Petera, aby jako zkušený automobilový závodník ujel pronásledovatelům. Peter zprvu nechce mít s loupeží nic společného, ale brzy pochopí, že jeho auto nepronásledují jen policisté, ale také jacísi zabijáci, které na ně poslal šéf banky, Rossi. Keller při útěku Peterovi vysvětlí, že kdysi pomohl Rossimu s velkým podvodem a on ho místo odměny poslal do vězení. Loupež je součástí jeho pomsty. Mezi pronásledovateli jsou i federální agenti Walkerová a její pomocník, kteří však pochopili, že loupež je součástí vyřizování účtů mezi Kellerem a Rossim. Walkerová vyšetřuje Rossiho pro velké daňové a bankovní podvody. Rossi si ale platí i místního policejního šéfinspektora Smithe. Ten chce tedy celou záležitost smést z povrchu země…

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.