Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Tenis

WTA v Linci – oblíbený turnaj českých tenistek

Tenisový program Eurosportu pokračuje turnajem WTA nedaleko našich hranic – Upper Austria Ladies Linz. Vysílání z rakouského Lince startuje ve středu 9. října.

České tenisové fanoušky potěší start vítězky z roku 2017 Barbory Strýcové, dále se na turnaj přihlásila Markéta Vondroušová. Vítězství z roku 2018 bude obhajovat Italka Camila Giorgiová, která v loňském finále zdolala Jekatěrinu Alexandrovovou 6:3 6:1. V Linci se po 13 letech objeví Maria Šarapovová – v roce 2006 turnaj vyhrála.

Rakouský turnaj byl založen v roce 1987, od roku 1991 je součástí WTA a má dotaci 250 tisíc dolarů. Bude se hrát v Linci v hale TipsArena, v níž jsou dvorce s tvrdým povrchem. Na turnaji pravidelně startuje několik českých tenistek. Kromě Karolíny Plíškové (2014) vyhrály v turnaj v Linci i další české tenistky Jana Novotná (1995 a 1998) a Petra Kvitová (2011). V listině vítězek jsou i další slavná jména jako Ana Ivanovićová a bývalá světová jednička Angelique Kerberová. Před Barborou Strýcovou vyhrála turnaj v roce 2016 Slovenka Dominika Cibulková.

Eurosport vysílá Upper Austria Ladies Linz na obou programech, začínáme ve středu 9. října od 12:00 na E2. Finále vysílá E1 v neděli 14. října od 14:00.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(18 Kč za 1 den)
250 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

(10 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

(8 Kč za 1 den)
3000 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.