AC Sparta Praha vs.
TBA

AC Sparta Praha
vs. TBA

Sleduj Spartu v Lize mistrů na Telly!

Sleduj Spartu v Lize mistrů na Telly!

Sledovat ŽIVĚ od 300 Kč

AC Sparta Praha vs. TBA živě za 8 dní - 11 hodin - 3 minut

UFC 303: Pereira vs. Procházka 2

Akce kulový blesk! Jiří Procházka se vrací do titulového souboje v UFC 303, a to 29. června v Las Vegas. Do duelu vyzve už podruhé brazilce Alexe Pereiru, tedy šampiona polotěžké divize. Podaří se českému samuraji znovu obhájit titul UFC?

Cesta Jiřího „BJP“ Procházky v UFC:

  • Premiéra v UFC v červenci 2020, Volkan Oezdemir jde k zemi a fasuje KO.
  • KO pro Dominicka Reyese v roce 2021, Jirka se stává titulovým vyzyvatelem.
  • Historický moment pro české MMA se zapsal v červnu 2022 v Singapuru, kdy český bojovník vyzval Glovera Teixeiru. Zpočátku prohrával na body, ale 28 sekund před koncem souboje dokázal soupeře odklepat škrcením. Jirka se stává prvním českým šampionem UFC.
  • Kvůli zranění se Jiří vzdává titulu, který získává brazilec Pereira. Proti němu se český bojovník postavil na konci roku 2023, ale neuspěl.
  • V dubnu tohoto roku Procházka drtivě poráží Rakiče na TKO a říká si o odvetu s Pereirou a další titulovou bitvu.

A právě 29. června přichází Den D! Pereira a Procházka se utkají podruhé! Kdo vyhraje titulovou řežbu pro sebe? Jaký úder rozhodne o vítězi? 

Sledujte zápas Procházka vs. Pereira živě na Telly! 📺

Přímý přenos celého turnaje UFC 303 z Las Vegas můžete sledovat už 29. 6. od 23:00 na kanále Nova Sport 6. Hlavní karta s Jiřím Procházkou bude začínat v neděli 30.6. kolem 4:00. Dalšími hvězdami večera budou slovenský bijec Martin Buday v bitvě s Arlovskim, dále se pak utká Ortega vs. Lopez, Garry vs. Page a další známá jména UFC.

Kupte si místa do první řady a sledujte živou bitvu Jiřího Procházky v UFC 303 na Telly. 🥊

UFC 303: Pereira vs Procházka 2

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

o 43 % výhodnější (12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

o 52 % výhodnější (10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Přehled sportovních kanálů

Zákazníkům nabízíme a poskytujeme pouze Programové balíčky s daným obsahovým zaměřením. Televizní programy zahrnuté v Programových balíčcích se mohou měnit.

Program Premier Sport 4 je v době vysílání živého přenosu turnaje OKTAGON (turnajové období) nedostupný. Pro sledování živého přenosu je nutné zakoupit doplňkový balíček Oktagon.

Ohlasy zákazníků na sledování UFC turnajů na Telly

⭐⭐⭐⭐⭐
Nikolas, Zlín:

Mám zkušenosti, že když se dívám na něco napínavého, často nejde obraz, zvuk nebo vypadne signál. Nenávidím tyhle věci, když se dějí. Naštěstí s Telly jsem už dlouho a viděl jsem každý Procházkův zápas bez problémů. Jediný infarkt mám z toho, když má Jiří ruce dole. Telly je opravdu spolehlivá!

⭐⭐⭐⭐⭐
Honza, Kladno:

Na Jirkovy zápasy se vždycky těším. Miluju ten noční rituál. Vstávačka ve 3 ráno, kafe, chipsy, uvelebím se na gauči a pak už jen trnu hrůzou, jestli to ten Jirka zase urve. A on to dá! Vítězství!

⭐⭐⭐⭐⭐
Jiří, Brno:

UFC sleduji už léta, využíval jsem na přenos konkurenci a technické problémy byly během zápasů opravdu frustrující. To je minulost...
Pokud jste fanouškem UFC, Telly je jasná volba.

⭐⭐⭐⭐⭐
Lucie, Praha:

Sledování UFC přináší napětí, nervozitu a hlavně pořádnou dávku adrenalinu. Proto mi Telly vyhovuje, protože funguje bez problémů a pro jednou přežiju i ten spánkový deficit.:)

Přivstaňte si na jedinečný duel v UFC 303

Jiří „BJP“ Procházka

Když Jirka vstoupí do oktagonu, srdce českých fanoušků začnou bít jako o závod. Procházka, narozený 14. října 1992 v Hostěradicích, přináší do každého zápasu neopakovatelnou atmosféru. Jeho výška 193 cm a váha 93 kg z něj dělají dokonalého zápasníka v polotěžké váze. 

Když má Procházka ruce dole, srdce fanoušků poskočí – infarktové stavy jsou při těchto chvílích na denním pořádku. Ale právě tato taktika, která dává soupeřům šanci, přináší neuvěřitelná vítězství. Jirka rozdává 50 úderů v prvním kole a jeho statistiky mluví za vše: 30 výher (26 TKO, 3 donucení, 1 rozhodnutí), pouze 4 prohry (3 KO, 1 donucení) a jedna remíza.

Alex „Poatan“ Pereira

Na druhé straně oktagonu bude stát Alex Pereira, známý jako „Poatan“ alias „Kamenné ruce“. Narodil se 7. července 1987 v São Bernardo do Campo a jeho přezdívka není náhodná. Jeho údery jsou jako kameny, které ničí vše, co jim stojí v cestě. Pereira má stejnou výšku jako Jirka, tedy 193 cm, a váží 92,99 kg. Alex Pereira trénuje v TEIXEIRA MMA & FITNESS, kde se připravuje na každou bitvu, a ve své nabité kariéře dosáhl 10 výher a utrpěl pouze 2 porážky. S 90% úspěšností úderů a tím, že každý druhý zápas ukončí KO, je opravdovým nebezpečím. Tři z pěti soupeřů ukončil svým levým hákem, což je jeho smrtící zbraň.

Ani Pereira to nebude mít lehké. Jirka má totiž jedinečný styl, který přivede soupeře do nečekaných situací. Jetsaam Gym Brno a trenéři Martin Karaivanov a Jaroslav Hovězák udělali z Procházky dokonalého zápasníka.

Nepromeškejte tedy zápas těchto jedinečných bojovníků UFC 303! Na tohle se vám určitě vyplatí vstávat!

Epický turnaj UFC 303 z Las Vegas začíná už 29. 6. ve 23:00 hodin našeho času. A na Telly ho můžete sledovat v přímém přenosu naživo! 👇

Sledovat ŽIVĚ od 300 Kč

Připomeňte si sestřih fantastického výkonu Jiřího Procházky proti srbskému bojovníkovi Alexandru Rakićovi. Na jubilejním turnaji UFC 300 z Las Vegas dal Jirka svému soupeři pořádnou „nakládačku“. 🥊