Internetová televize Telly přidala čtyři stanice v HD

25. 5. 2020

Počet HD programů v nabídce se zvýšil na 77. Zákazníkům Telly, kteří sledují televizi přes internet, se od 25. května navýšil počet kanálů v HD rozlišení.

Zákazníkům Telly, kteří sledují televizi přes internet, se od 25. května navýšil počet kanálů v HD rozlišení. Tři stanice, které byly dosud vysílány v SD rozlišení, operátor Telly nahradil verzemi v HD. V Malém balíčku jde o regionální verzi vysílání ČT 1 JM HD. Ve Středním balíčku se na HD proměnil program CS Film/CS Horror HD. Ve Velkém balíčku se do vysoké kvality posunul oblíbený program věnovaný vědě a technice Discovery Science HD.

Celkovou nabídku internetové Telly pak nově rozšířila ČT 1 SM HD, druhá regionální verze ČT s vysíláním Událostí v regionech ze severomoravského kraje.

Změna se zákazníkům internetové televize Telly provede automaticky bez nutnosti zásahu ze strany zákazníků. Počet stanic vysílaných na Telly v HD se tímto krokem navýšil na 77. Celkem nabízí Telly přes internet 132 stanic. Nabídky satelitní televize Telly se aktuální změna netýká, v její nabídce zůstává nadále 100 stanic z toho 42 vysílaných v HD kvalitě.