To budete koukat
To budete koukat

To budete koukat

90+ TV programů, HD rozlišení
a více než 20 000 hodin zábavy.

Získat nabídku

Vybrané výhody

Dostupná po celé ČR. Na samotě u lesa či na úpatí hor.

Výběr z více než 90 kanálů. Sport, filmy, pohádky, seriály.

Nejlepší světový fotbal a další sporty.

Za HD kanály ani korunu navíc.

Více než 20 tisíc hodin zábavy v 7denním archivu.

Nahrávejte, přetáčejte, sledujte později.

Časté dotazy

Jaký je rozdíl mezi internetovou a satelitní televizí?

Jde o dva druhy digitálního vysílání a rozdíl mezi nimi je prostý. U internetové televize probíhá příjem vysílání prostřednictvím vašeho internetu. Satelitní televize zase přijímá signál z družice v kosmu prostřednictvím parabolické antény (satelitu). Mezi další druhy digitálního televizního vysílání patří DVB-T2 (pozemní digitální televize) a DVB-C (digitální kabelová televize).

Jaké televizní balíčky nabízíte?

V nabídce máme balíček Malý, Střední, Velký nebo speciální balíčky Sport a Red. Můžete si vybrat jaký chcete. A pokud budete chtít, můžete si k těmto balíčkům přiobjednat i balíček HBO.

Jak probíhá instalace internetové televize?

Kurýr vám většinou do 3 dnů od objednání přiveze nový set-top box s návodem pro instalaci. Nebojte. Připojení set-top boxu není složité. Ale můžete se poradit i s námi, jsme vám k dispozici na telefonu 533 427 533. A pokud zvolíte variantu sledování Telly bez set-top boxu (pouze skrz Telly aplikace), můžete se na televizi dívat již po několika minutách od objednávky.

Jak probíhá instalace satelitní televize?

Jakmile si vyberete náš balíček a objednávka bude úspěšná, ozve se vám náš technik. Ten se s vámi domluví na možném termínu instalace satelitu a vše s vámi vyřeší. A kdy od objednání bude vysílání televize fungovat? Obvykle vám satelitní TV vysílání zprovozníme do 14 dnů od objednání.

Na kolika televizorech mohu vysílání sledovat?

V současné době mohou být na smlouvu Telly evidovány až 2 zařízení (set-top boxy nebo CA moduly). Počet uzavřených smluv na osobu není omezen.

Jsou pro zřízení služby nějaké další poplatky?

Instalace satelitního kompletu technikem je zpoplatněna částkou 1 000 Kč. Instalaci internetové televize naopak zvládnete sami za pomocí návodu, který od nás jako od poskytovatele televize dostanete. Další poplatky mohou být spojeny s pronájmem či odkupem zařízení, které je pro fungování digitální televize (DTV) potřeba (set-top box, v případě satelitní televize to pak může být také CA modul či dekódovací karta). Pokud si budete přát u satelitní televize sledovat TV až na 3 dalších zařízeních (mobil, tablet, PC), stačí připlatit pouze 50 Kč měsíčně. Všechny poplatky můžete šikovně dohledat v našem ceníku.

Vaší věrnosti si ceníme

Získejte v Telly klubu vyladěné odměny,
jako poděkování za svou loajalitu.