To budete koukat
To budete koukat

To budete koukat

90+ TV programů, HD rozlišení
a více než 20 000 hodin zábavy.

Získat nabídku

Vybrané výhody

Dostupná po celé ČR. Na samotě u lesa či na úpatí hor.

Výběr z více než 90 kanálů. Sport, filmy, pohádky, seriály.

Nejlepší světový fotbal a další sporty.

Za HD kanály ani korunu navíc.

Více než 20 tisíc hodin zábavy v 7denním archivu.

Nahrávejte, přetáčejte, sledujte později.

Časté dotazy

Jaký je rozdíl mezi internetovou a satelitní televizí?

Jde o dva druhy digitálního vysílání a rozdíl mezi nimi je prostý. U internetové televize probíhá příjem vysílání prostřednictvím vašeho internetu. Satelitní televize zase přijímá signál z družice v kosmu prostřednictvím parabolické antény (satelitu). Mezi další druhy digitálního televizního vysílání patří DVB-T2 (pozemní digitální televize) a DVB-C (digitální kabelová televize).

Jaké televizní balíčky nabízíte?

V nabídce máme balíček Malý, Střední, Velký nebo speciální balíčky Sport, Red a Oktagon. Můžete si vybrat jaký chcete. A pokud budete chtít, můžete si k těmto balíčkům přiobjednat i balíček HBO.

Jak probíhá instalace internetové televize?

Kurýr vám většinou do 3 dnů od objednání přiveze nový set-top box s návodem pro instalaci. Nebojte. Připojení set-top boxu není složité. Ale můžete se poradit i s námi, jsme vám k dispozici na telefonu 533 427 533. A pokud zvolíte variantu sledování Telly bez set-top boxu (pouze skrz Telly aplikace), můžete se na televizi dívat již po několika minutách od objednávky.

Jak probíhá instalace satelitní televize?

Jakmile si vyberete náš balíček a objednávka bude úspěšná, ozve se vám náš technik. Ten se s vámi domluví na možném termínu instalace satelitu a vše s vámi vyřeší. A kdy od objednání bude vysílání televize fungovat? Obvykle vám satelitní TV vysílání zprovozníme do 14 dnů od objednání.

Na kolika televizorech mohu vysílání sledovat?

Telly můžete sledovat na jednu smlouvu na 2 zařízeních (set-top boxy nebo CA moduly). Počet uzavřených smluv na osobu není omezen. Internetovou televizi lze sledovat i bez set-top boxu v Telly aplikacích. V ceně balíčku je sledování pro 2 zařízení. Počet Telly aplikací si můžete rozšířit na 4 a 6 v příplatkovém balíčku.

Jsou pro zřízení služby nějaké další poplatky?

Instalace satelitního kompletu technikem je zpoplatněna částkou 1 000 Kč. Instalaci internetové televize naopak zvládnete sami za pomocí návodu, který od nás jako od poskytovatele televize dostanete. Další poplatky mohou být spojeny s pronájmem či odkupem zařízení, které je pro fungování digitální televize (DTV) potřeba (set-top box, v případě satelitní televize to pak může být také CA modul či dekódovací karta). Pokud si budete přát u satelitní televize sledovat TV až na 3 dalších zařízeních (mobil, tablet, PC), stačí připlatit pouze 50 Kč měsíčně. Všechny poplatky můžete šikovně dohledat v našem ceníku.

Vaší věrnosti si ceníme

Získejte v Telly klubu vyladěné odměny,
jako poděkování za svou loajalitu.