Seriály

Rod Draka Logo ČSFD 79 %

Epický seriál Rod Draka se odehrává dvě stě let před událostmi ze Hry o trůny a vypráví strhující příběh rodu Targaryenů.

Více o seriálu

Příšerky v rachotě Logo ČSFD 68 %

Tylor Tuskmon byl na Univerzitě pro příšerky premiant ve strašení, a tak se nechal přijmout do společnosti Příšerky s.r.o. jako strašák. Ale ouha! V den nástupu se dozví, že ve firmě už nechtějí strašáky, ale šprýmaře! Tylor je tak dočasně přeřazen k partě údržbářů, což zcela nabourá jeho plány. A tak si vytyčí nový cíl: Stát se šprýmařem.

Více o seriálu

Byla jednou jedna… Věc

Byly jednou jedny… Věci, které spojuje množství přesných vědeckých informací doprovázených charakteristickým humorným tónem, který zajistil dlouholetou oblíbenost a úspěch původní série.

Více o seriálu

Láska a smrt Logo ČSFD 77 %

Dva hluboce věřící manželské páry si užívají poklidného života na texaském maloměstě, dokud někdo nevezme do ruky sekeru.

Více o seriálu

The Walking Dead: Daryl Dixon Logo ČSFD 77 %

Darylův příjezd do Francie spustí řetězec násilných událostí, které nechtěně ohrozí mladého chlapce v srdci vznikajícího náboženského hnutí.

Více o seriálu

Režim Logo ČSFD 50 %

Temně komediální minisérie s Kate Winslet v hlavní roli vypráví příběh jednoho roku v moderním autoritářském režimu, který se rozpadá.

Více o seriálu

The Walking Dead: The Ones Who Live Logo ČSFD 86 %

The Walking Dead: The Ones Who Live je epický milostný příběh dvou postav změněných změněným světem. Odděleni vzdáleností. Nezastavitelnou silou. Přízraky těch, kým byli. Rick a Michonne jsou vrženi do jiného světa vybudovaného na válce proti mrtvým. A nakonec i proti živým. Dokážou najít jeden druhého, a to, kým byli, na místě a v situaci, které dosud nepoznali? Jsou nepřátelé? Milenci? Oběti? Vítězové? Jsou jeden bez druhého vůbec naživu… nebo zjistí, že jsou také jen živí mrtví?

Více o seriálu

Fargo Logo ČSFD 90 %

Seriál Fargo, inspirovaný stejnojmenným oscarovým snímkem, adaptoval spisovatel a scénárista Noah Hawley. Děj se točí kolem zbrusu nového “skutečného” zločinu a neotřelých postav. Vše je protkáno typicky černým humorem, vraždami a pověstnou “minnesotskou zdvořilostí,” díky nimž se z filmu stala nadčasová klasika…

Více o seriálu

Továrna na panenky

Iris se živí malováním panenek, ale sní o tom, že se stane umělkyní. Silas je preparátor, který doufá, že najde tak jedinečný předmět, aby se proslavil. A Louis je zavedený malíř, který hledá svou další múzu. Když je osud svede dohromady, nabídne se Iris příležitost začít nový život, ale současně s tím vyjde najevo jistá temná posedlost. Jde o strhující příběh o tom, co se stane, když se žena odváží vzít si to, co chce, ve světě, který by ji raději zabil, než aby jí to dovolil…

Více o seriálu

Dobré ráno, Brno! Logo ČSFD 75 %

Dobré ráno, Brno! je osmidílný televizní seriál Jana Prušinovského, který si tentokrát vybral prostředí živě vysílaného ranního pořadu, o němž vypráví s obrovskou nadsázkou. Pořad Dobré ráno to nemá jednoduché. Je to ranní show, jejímž posláním je připravit diváky do nastávajícího dne pomocí dobré nálady. Každý ho zná, ale málokdo na něj soustředěně kouká. Pro několik šťastlivců bývá tento pořad odrazový můstek k další kariéře a pro většinu hrob… Když na Špilberku zhasne noční osvětlení, rozsvítí se v režijní místnosti studia České televize na druhé straně města červené světýlko a společně s ním se rozzáří i oči ostříleného televizního režiséra Mirka Kurše. Se svou televizní rodinou, vlastní už dávno nemá, každý sudý týden bojuje o přízeň vstávajících diváků, kteří spouštějí své televizní přijímače,…

Více o seriálu

Sledujte Telly na 14 dní zdarma

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarma. Stačí pár kliků.

Vyzkoušejte Telly zdarma

Sledujte Telly na 14 dní zdarma

Nechte se s Telly zavést do světa televizních seriálů, kde najdete vše od českých klenotů až po globální fenomény. S aktuálním televizním programem si dokonale obohatíte každý večer o nezapomenutelné zážitky. Objevujte s námi nejlepší seriály napříč žánry a érami – od romantických příběhů, které vás zahřejí u srdce, až po napínavé akce, které vaše srdce rozbuší do divokého tempa.

Nové seriály vám nabídnou neotřelé příběhy a dosud nevídaná dobrodružství. Pro vášnivé vyšetřovatele jsme připravili řadu detektivních a krimi seriálů, kde každá stopa vede k nečekanému rozuzlení. Pro milovníky exotiky jsou tu mexické, argentinské či turecké seriály, oplývající vášní a dramatickými obraty.

Nechybí ale ani nabídka oblíbených marvel seriálů či disney pořadů, které rozsvítí oči nejen dětem, ale i věčným fanouškům těchto pohádkových vesmírů. Pro návrat do světa oblíbených postav a příběhů, které formovaly generace, u nás zase najdete ověřené klasiky jako MASH, Simpsonovi, Přátelé, Hvězdná brána či Teorie velkého třesku.

Naskočte na nekonečnou vlnu seriálů na naší internetové či satelitní televizi. Právě teď!

Seriálové televizní kanály