Satelitní televize
Satelitní televize

Satelitní televize

Špičkový signál a vyladěný obraz v každém koutu republiky.

Prohlédnout nabídku

Satelit v údolí i na horách

Na místech, kde je svatý klid, ale signálu, aby člověk pohledal, doporučujeme starý dobrý příjem televize přes satelit. Bohatý výběr kanálů přinášíme doslova do každého koutu České republiky. A že je vám bližší hvězdné nebe nad hlavou, nohy v trávě a že nejste zrovna technický typ, nevadí. Instalaci satelitní televize zajistí náš technik.

S naší satelitní televizí nemusíte mít obavu o kvalitu vysílání, ani když bydlíte na vzdálenějších místech. Zajišťujeme kvalitní signál a jasný obraz, abyste mohli v klidu relaxovat u svých oblíbených pořadů a filmů. Vybrat si můžete různé balíčky podle svých preferencí. Užijte si široký výběr kanálů a stabilní přenos přímo ve svém obývacím pokoji a nenechte se ničím rušit.

Přehled základních balíčků

Vyberte si, který sedne zrovna vám. Využijte naší akční nabídky a na 2 roky získejte balíček Velký nebo Střední se slevou 20 %.

Velký

650 Kč 520 Kč měsíčně

Sleva 20 % na 2 roky

Nedělejte kompromisy. Velký balíček je pro ty nejnáročnější diváky.

94 TV kanálů, 49 v HD

Cinemax HD
Premier Sport HD
Nova Sport 4 HD
Eurosport 1 HD
National Geographic HD
Nickelodeon
Dorcel TV
HGTV
Film+
Sport1

Střední

450 Kč 360 Kč měsíčně

Sleva 20 % na 2 roky

Zlatá střední cesta. Filmy, sport, dětské kanály
i televizní klasika. Každý si najde to své.

78 TV kanálů, 43 v HD

CS Film
Nova Sport 3 HD
Discovery HD
Disney Channel
Food Network HD
AMC
Spektrum

Malý

250 Kč měsíčně

Ideálně vyvážená porce zábavy pro nenáročné diváky.

43 TV kanálů, 22 v HD

Nova HD
TV Seznam HD
Paramount Network
Arena Sport 1 HD
StrikeTV

Speciální balíčky

K jakémukoliv balíčku si můžete přiobjednat balíček HBO plný filmových a seriálových hitů. Pokud jste fanoušek sportu, můžete využít náš balíček Sport s výběrem těch nejlepších sportovních kanálů. Balíček Sport lze zakoupit i samostatně.

HBO 1-3 HD
+ HBO Max

250 Kč měsíčně

Rozšiřte si svůj balíček o kanály pro filmové nadšence. Doplňkový balíček HBO nabízí všechny programy HBO v ostré kvalitě HD.

Objednat
Detail balíčku
HBO 1-3 HD + HBO Max

Sport

300 Kč měsíčně

Nejlepší sportovní zážitky.
Liga mistrů, Formule 1, Bundesliga, UFC, OKTAGON MMA, Moto GP, nenechte si ujít nic.

Sport v televizi, notebooku a mobilu online

Telly aplikace

50 - 150 Kč měsíčně

Objednejte si Telly aplikace k vaší satelitní televizi a sledujte i na mobilu, počítači nebo Smart TV. Vyberte si z balíčků pro sledování až na 6 zařízeních.

Objednat
Prohlédnout zařízení
Telly aplikace pro internetovou televizi

Vybrané výhody satelitní televize

Satelitní televizi naladíte na celém území ČR.

Vybírejte v programové nabídce z 90+ TV kanálů.

Zajistíme vám moderní set-top box nebo CA Modul.

Hollywoodské bijáky i fotbalový zápas v HD kvalitě až k vám na chatu.

Jeden z našich milých techniků se postará o profesionální instalaci.

Ten nejlepší světový fotbal a další špičkové soutěže.

Časté dotazy

Jak funguje satelitní televize?

Satelitní televize přijímá signál prostřednictvím parabolické antény (satelitu). Výhodou satelitu je, že televizní signál je dostupný prakticky všude, tedy i v oblastech, kde není k dispozici rychlé připojení k internetu. Takže se na oblíbené pořady podíváte i na samotě u lesa. Kvalita satelitního vysílání je minimálně srovnatelná s internetovým, mnohdy má však ještě vyšší kvalitu obrazu a audia. Nabídka programů je pak totožná s internetovou televizí a zahrnuje desítky nejrůznějších televizních kanálů.

Co potřebuji pro zřízení televize přes satelit?

Nebojte, vše podstatné (tedy kromě televize) přiveze náš technik. Potřebujete totiž satelit, satelitní konvertor (LNB), dekódovací kartu (CA modul) či Telly SmartCam, televizor s disponujícím CI/CI+ slotem a zabudovaným DVB-S2 tunerem. Pokud takový televizor nevlastníte, je nutné si pořídit set-top box KAON MEDIA HD NA1170, který si u nás můžete pronajmout či zakoupit. Ceny naleznete na stránce Ceník. O instalaci satelitu a nastavení televize se postará náš technik.

Kdy od objednání bude televize fungovat?

Obvykle vše stihneme do 14 dnů. Vše záleží na dostupnosti a kapacitě našich techniků, kteří vám satelitní televizi přijedou zprovoznit.

Co může ovlivnit stabilitu satelitního televizního signálu?

Nejčastějším důvodem je určitě špatné počasí. Při velmi nepříznivém počasí (husté sněžení nebo bouřky) se stává, že signál může vypadávat, protože parabola nemůže komunikovat s družicí. Jenže, v případě výpadku internetu se to samé může stát i u internetové televize. Platí také pravidlo, že u paraboly s průměrem větším než 60 centimetrů je příjem výrazně kvalitnější, což je poznat hlavně za zhoršeného počasí. Rovněž se může vychýlit parabola z pozice původní instalace například kvůli silnému větru či jiné mechanické manipulaci.

Na kolika televizorech mohu TV sledovat?

V současné době mohou být na smlouvu Telly evidovány až 2 zařízení (set-top boxy nebo CA moduly). Počet uzavřených smluv na osobu není omezen.

Jsou pro zřízení služby nějaké další poplatky?

Ano. Instalace satelitního kompletu technikem je zpoplatněna částkou 1 000 Kč. Dále je zpoplatněn také pronájem či odkup zařízení. A pokud chcete sledovat TV na více zařízeních (mobil, tablet i PC), zaplatíte navíc pouze 50 Kč měsíčně. Ceny naleznete na stránce Ceník.

Vaší věrnosti si ceníme

Získejte v Telly klubu vyladěné odměny,
jako poděkování za svou loajalitu.

Telly nepadá

99,8 % času bez výpadků. Proč je Telly tak stabilní?

Předplacené karty Telly

Darujte předplacenou kartu Telly.

Vybírat můžete z balíčků na 90, 180 a 365 dní.

Telly doporučuje