Nejlepší
internetová televize

na základě nezávislých testů.

Zjistit proč je Telly nejlepší

Telly bourá žebříčky internetových televizí

I v letošním roce jsme se zapojili do několika nezávislých uživatelských testů, které měly za cíl vybrat tu nejlepší internetovou televizi na českém trhu. Srovnání neunikla celá řada oblíbených operátorů poskytujících internetovou televizi.

Hodnoceno bylo mnoho kritérií, od nabídky programů, počtu zařízení v ceně, možnosti pronájmu set-top boxu, nahrávání pořadů a zpětné zhlédnutí až po samotnou cenu služby a kvalitu zákaznické podpory. Zajímá vás, jak Telly dopadla v porovnání s konkurencí? Přečtěte si recenze.

Umístění Telly v nezávislých testech

Telly TV nabídne zajímavý počet televizních kanálů za rozumnou cenu. Pořady můžete sledovat až na 4 zařízeních současně, obraz a zvuk je v každém případě špičkový. Zákaznická podpora je rychlá, kvalitní a spolehlivá.

Zobrazit výsledek

Telly získala nejlepší hodnocení především díky rozmanité nabídce kanálů. Naladit si můžete filmové, dokumentární, lifestylové i sportovní stanice za přijatelnou cenu. Velkou výhodou je, že ji můžete sledovat až na 4 zařízeních zároveň.

Zobrazit výsledek

Internetová TV Telly je bohatá na programovou nabídku, která je v současné době jedna z největších v České republice. V nabídce internetové televize je přes 120 TV kanálů, přičemž přes 70 z nich je v HD kvalitě.

Zobrazit výsledek

Telly TV je jedna z nejlevnějších internetových televizí na českém trhu, která vás nenutí k podepisování závazné smlouvy. Přináší různorodé televizní kanály, na nichž si můžete v HD kvalitě pustit i exkluzivní sportovní přenosy.

Zobrazit výsledek

Zobrazit výsledek

Zobrazit výsledek

Zobrazit výsledek

Vybrané výhody

Zastavte, přetočte, vraťte si zpátky. Telly ovládáte vy.

Přes 20 tisíc hodin zábavy v 7denním archivu.

100 hodin pro vaše nahrávky až na 30 dní.

Sledujte telku až na 4 zařízeních bez příplatku (max 2x set-top box).

Internetovou televizi naladíte po celé EU.

Užijte si pořádnou porci HD kanálů.

Vyzkoušejte i vy na vlastní oči přednosti naší internetové televize. Stačí vyplnit kontaktní formulář a naši operátoři se vám brzy ozvou s nabídkou šitou vám na míru.

Prosím vyplňte údaje k objednávce

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů společností Telly s.r.o. a souhlasíte s tím, že vás budeme kontaktovat za účelem potvrzení objednávky a sjednání smlouvy o poskytování služeb. Odesláním objednávky nedochází k uzavření smlouvy o poskytování služeb.

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.