Nejlepší internetová
televize v roce 2024

na základě nezávislých testů.

Zjistit proč je Telly nejlepší

Telly bourá žebříčky internetových televizí i v roce 2024

I v letošním roce jsme se zapojili do několika nezávislých uživatelských testů, které měly za cíl vybrat tu nejlepší internetovou televizi na českém trhu. Srovnání neunikla celá řada oblíbených operátorů poskytujících internetovou televizi.

Hodnoceno bylo mnoho kritérií, od nabídky programů, počtu zařízení v ceně, možnosti pronájmu set-top boxu, nahrávání pořadů a zpětné zhlédnutí až po samotnou cenu služby a kvalitu zákaznické podpory. Zajímá vás, jak Telly dopadla v porovnání s konkurencí? Přečtěte si recenze níže.

Dařilo se i na poli zlepšování zákaznické spokojenosti. Z tisíců hodnocení naší komunikace od zákazníků jsme na aktuálním čísle 4,7 z 5 možných hvězdiček. I díky tomu jsme zvítězili v prestižní soutěži zákaznických center Czech Contact Center Award.

Na kvalitě našich služeb si mimořádně zakládáme a jsme hrdí na to, že poskytujeme jednu z nejlepších internetových televizí na českém trhu. Jestli ale i přesto váháte, jestli jsou naše služby pro vás ty pravé, vyzkoušejte si Telly naprosto zdarma a přesvědčte se sami!

Pohár pro nejlepší internetovou televizi

Umístění Telly v nezávislých testech

tip redakce
1

Celkově můžeme hodnotit službu Telly jedině kladně. Poskytovatel se řadí mezi nejlepší na trhu, a to ať už svou kvalitou uživatelské podpory, nabízenými službami či podobou samotné aplikace. Výhodou je možnost vyzkoušet službu zdarma po dobu 14 dnů, nekupujete tak příslovečného zajíce v pytli.

Zobrazit výsledek

Tip redakce
1

Telly získala nejlepší hodnocení především díky rozmanité nabídce kanálů. Naladit si můžete filmové, dokumentární, lifestylové i sportovní stanice za přijatelnou cenu. Velkou výhodou je, že ji můžete sledovat až na 4 zařízeních.

Zobrazit výsledek

TOP internetová televize
1

Velkou předností Telly TV je vysoce moderní, přehledné a zároveň i pohodlné uživatelské rozhraní všech aplikací, dostupný set-top box a pestrá nabídka dalších služeb.

Zobrazit výsledek

Skvělá alternativa
3

Telly TV nabídne zajímavý počet televizních kanálů za rozumnou cenu. Pořady můžete sledovat až na 4 zařízeních, obraz a zvuk je v každém případě špičkový. Zákaznická podpora je rychlá, kvalitní a spolehlivá.

Zobrazit výsledek

Výběr redakce
2

Zobrazit výsledek

2

Zobrazit výsledek

Vítěz testu
1

Zobrazit výsledek

3

Zobrazit výsledek

O naše zákazníky pečujeme

Uvědomujeme si, že péče o zákazníky je minimálně stejně důležitá, jako kvalita služby jako takové. Dlouhodobě proto pracujeme na tom, abyste se u nás měli jako v peřince.

Naše zákazníky odměňujeme v Telly klubu, kde na ně každý rok čeká dárek za věrnost a každý měsíc řada výhod u partnerů.

Na zákaznické lince, mailu nebo chatu nás najdete celý týden i o víkendu. A že to tak děláme správně dokládá nejen aktuální skóre spokojenosti zákazníků s naší komunikací – 4,7 z 5 možných hvězdiček na základě tisíců hodnocení, ale i vítězství v prestižní soutěži zákaznických centrech Czech Contact Center Award.

4,7 Hodnocení Telly

Vybrané výhody

Zastavte, přetočte, vraťte si zpátky. Telly ovládáte vy.

Přes 20 tisíc hodin zábavy v 7denním archivu.

100 hodin pro vaše nahrávky až na 30 dní.

Sledujte telku až na 6 zařízeních (2 v ceně).

Internetovou televizi naladíte po celé EU.

Užijte si pořádnou porci HD kanálů.

Vyzkoušejte i vy na vlastní oči přednosti naší internetové televize. Stačí vyplnit kontaktní formulář a naši operátoři se vám brzy ozvou s nabídkou šitou vám na míru.

Prosím vyplňte údaje k objednávce

Nabízíme Vám i možnost nezávazně od nás získávat tyto informace:

Vašich souhlasů si vážíme, nebudou nijak zneužity. Jejich odvolání není nijak komplikované.
Veškeré informace o udělených souhlasech a zpracování osobních údajů zákazníků naleznete na našich webových stránkách www.telly.cz.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem Vašeho kontaktování společností Telly s.r.o. pro potvrzení objednávky a sjednání smlouvy o poskytování služeb. Odesláním objednávky nedochází k uzavření smlouvy o poskytování služeb.

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.