Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Afroamerické umění: Při absenci světla

Afroamerické umění: Při absenci světla

Orig. název: Black Art: In the Absence of Light

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: USA
Délka: 82 min
Režie: Sam Pollard
Herci: Swizz Beatz

Dokumentární film Afroamerické umění: Při absenci světla, který je zásadním a poučným úvodem do tvorby některých nejvýznamnějších současných afroamerických vizuálních umělců jako jsou Theaster Gates, Kerry James Marshall, Faith Ringgoldová, Amy Sheraldová a Carrie Mae Weemsová, zachycuje jejich nepopiratelný přínos do světa současného umění. Tento celovečerní dokument je inspirován průkopnickou výstavou „Dvě století afroamerického umění“, kterou uspořádal zesnulý umělec, akademik a kurátor David Driskell v roce 1976. Tato významná kolektivní expozice, která se konala v losangeleském muzeu umění, představila více než dvě stě uměleckých děl 63 afroamerických umělců i jejich zásadní přínos pro umění a americkou kulturu v průběhu 19. a 20. století.

Na Afroamerické umění: Při absenci světla se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.