Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Agenti chaosu

Agenti chaosu Logo ČSFD 71 %

Orig. název: Agents of Chaos

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: USA
Délka: 2 min

Režisérem dvoudílného dokumentu Agenti chaosu, který je výsledkem několikaletého zkoumání ruské snahy o ovlivnění amerických prezidentských voleb z roku 2016, je držitel ceny Emmy® a Oscara Alex Gibney. Film, jehož součástí jsou dosud neviděné záběry z ruských trollích farem a videa z „temného webu“, odhaluje složité plány na podkopání demokracie, které v té době velmi znepokojily americkou veřejnost. Snímek mimo jiné dokazuje, že „agenti chaosu“ nebyli jen Rusové, ale také klíčoví hráči ve Spojených státech, kteří prostřednictvím úplatků, korupce či nepředvídaných okolností propagovali Putinovy cíle před zranitelnou a nic netušící americkou veřejností.

Na Agenti chaosu se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.