Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Agenti chaosu

Agenti chaosu 71 %

Orig. název: Agents of Chaos

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: USA
Délka: 2 min

Režisérem dvoudílného dokumentu Agenti chaosu, který je výsledkem několikaletého zkoumání ruské snahy o ovlivnění amerických prezidentských voleb z roku 2016, je držitel ceny Emmy® a Oscara Alex Gibney. Film, jehož součástí jsou dosud neviděné záběry z ruských trollích farem a videa z „temného webu“, odhaluje složité plány na podkopání demokracie, které v té době velmi znepokojily americkou veřejnost. Snímek mimo jiné dokazuje, že „agenti chaosu“ nebyli jen Rusové, ale také klíčoví hráči ve Spojených státech, kteří prostřednictvím úplatků, korupce či nepředvídaných okolností propagovali Putinovy cíle před zranitelnou a nic netušící americkou veřejností.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.