Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Lvi z močálů

Lvi z močálů

Orig. název: Swamp Lions

Žánr: Dokumentární
Rok: 2011
Země původu: USA
Délka: 60 min

Pytláci zavraždili samce smečky. Tři samice a jejich mláďata tak zůstaly bez ochrany v jednom z pro lvy nejdrsnějších prostředí v Africe.Smečka lvů je na kolenou. Její mocný alfa samec podlehl pytlákům a opustil tak tři samice a tři lvíčata bez ochrany v jednom z nejtvrdších prostředí v Africe. Busanga je skutečným močálem i během období sucha. Lovit ve vodě sahající po ramena je zhola nemožné a všemu tu vládnou nebezpeční hroši a krokodýli. Udržet zde mláďata při životě je velice náročné, ale tyto lvice to mají ještě těžší. Snaží se je totiž ulovit dva mohutní mladí lví samci. Ti se snaží získat nadvládu nad celým územím a přivlastnit si zdejší smečku, ale aby se mohli stát vůdci smečky, musí nejdříve zabít mláďata. Matky tak bojují na život a na smrt, aby uchránili svoje potomstvo.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.