Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Lvi z močálů

Lvi z močálů

Orig. název: Swamp Lions

Žánr: Dokumentární
Rok: 2011
Země původu: USA
Délka: 60 min

Pytláci zavraždili samce smečky. Tři samice a jejich mláďata tak zůstaly bez ochrany v jednom z pro lvy nejdrsnějších prostředí v Africe.Smečka lvů je na kolenou. Její mocný alfa samec podlehl pytlákům a opustil tak tři samice a tři lvíčata bez ochrany v jednom z nejtvrdších prostředí v Africe. Busanga je skutečným močálem i během období sucha. Lovit ve vodě sahající po ramena je zhola nemožné a všemu tu vládnou nebezpeční hroši a krokodýli. Udržet zde mláďata při životě je velice náročné, ale tyto lvice to mají ještě těžší. Snaží se je totiž ulovit dva mohutní mladí lví samci. Ti se snaží získat nadvládu nad celým územím a přivlastnit si zdejší smečku, ale aby se mohli stát vůdci smečky, musí nejdříve zabít mláďata. Matky tak bojují na život a na smrt, aby uchránili svoje potomstvo.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.