Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Všem na očích

Všem na očích

Orig. název: Hidden in Plain Sight

Žánr: Thriller
Rok: 2019
Země původu: USA
Délka: 87 min

Katie pracuje v restauraci jako servírka a má syna Dannyho, který se začíná ptát po svém otci. Katie mu zalže, že je v armádě a vzpomíná na jejich vztah. Poznali se na výstavě v galerii, Nick ji začal brát na drahé večeře a kupovat dárky. Všechno bylo báječné až na ráno, kdy v posteli přepadl Katie muž v kukle. Nick ho uškrtil a odmítl zavolat policii, aby nešel znovu do basy. Katie se s ním přestala scházet, ale on ji nechtěl ztratit, a tak jí vyhrožoval, že si ji vždycky najde. Když Katie zjistila, že je těhotná, tak si nechala změnit identitu, předstírala svou smrt a odstěhovala se. Dannyho otec Nick navštíví Katiinu matku Evelyn s pocitem, že Katie stále žije. V jejím domě uvidí fotografie chlapce, které má na lednici a dojde mu, že je to jeho syn. Vezme si dopis od Katie, a tak ví, v jaké oblasti bydlí. Katie si večer vyrazí na rande s pohledným Lucasem, který ji oslovil v restauraci a nebylo možné ho odbýt. Večer si skvěle užijí, ale doma má strach z Nicka, který ji může kdykoliv objevit. Nick unese Dannyho, jen zavolá Katie, že si bere jejich syna. Katie neví, co má dělat a svěří se neodbytnému Lucasovi. Katie nemůže jít na policii, protože předstírala sebevraždu, tak by ji mohli zatknout za podvod. Je strachy bez sebe…

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.