Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Všem na očích

Všem na očích

Orig. název: Hidden in Plain Sight

Žánr: Thriller
Rok: 2019
Země původu: USA
Délka: 87 min

Katie pracuje v restauraci jako servírka a má syna Dannyho, který se začíná ptát po svém otci. Katie mu zalže, že je v armádě a vzpomíná na jejich vztah. Poznali se na výstavě v galerii, Nick ji začal brát na drahé večeře a kupovat dárky. Všechno bylo báječné až na ráno, kdy v posteli přepadl Katie muž v kukle. Nick ho uškrtil a odmítl zavolat policii, aby nešel znovu do basy. Katie se s ním přestala scházet, ale on ji nechtěl ztratit, a tak jí vyhrožoval, že si ji vždycky najde. Když Katie zjistila, že je těhotná, tak si nechala změnit identitu, předstírala svou smrt a odstěhovala se. Dannyho otec Nick navštíví Katiinu matku Evelyn s pocitem, že Katie stále žije. V jejím domě uvidí fotografie chlapce, které má na lednici a dojde mu, že je to jeho syn. Vezme si dopis od Katie, a tak ví, v jaké oblasti bydlí. Katie si večer vyrazí na rande s pohledným Lucasem, který ji oslovil v restauraci a nebylo možné ho odbýt. Večer si skvěle užijí, ale doma má strach z Nicka, který ji může kdykoliv objevit. Nick unese Dannyho, jen zavolá Katie, že si bere jejich syna. Katie neví, co má dělat a svěří se neodbytnému Lucasovi. Katie nemůže jít na policii, protože předstírala sebevraždu, tak by ji mohli zatknout za podvod. Je strachy bez sebe…

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.