Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Ztracený domov 48 %

Orig. název: Some Things That Stay

Žánr: Drama / Rodinný
Rok: 2004
Země původu: Kanada
Délka: 90 min

Tamara nikdy nepoznala opravdový domov. Její otec je malíř a chce bydlet každý rok jinde, aby mohl objevovat nové prvky do svých obrazů. Jeho matka, dvě malé děti a dospívající Tamara jeho přání snáší (občas ale velmi těžce), a tak se rodina každé jaro stěhuje. Jednoho léta narazí na dům, který jeho majitelé pronajímají kvůli rodinné tragedii, jež se tam odehrála. Andersonovým přijde dům úžasný a ve městě se jim líbí – jenom matka Liz, která je nevěřící, není příliš nadšená z toho, že jejich sousedé metodisté chtějí její děti mermomocí konvertovat na svou víru. Tamaru nikdo ani příliš nemusí přesvědčovat, aby do kostela šla, stačí k tomu jeden pohled sousedovic syna Rustyho. Vše se zdá idylické, jenomže potom matka onemocní tuberkulózou a Tamara z toho viní ve svých očích lhostejného otce. Drama o hledání útěchy, viny a odpuštění může začít…

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.