Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Ztracený domov

Ztracený domov Logo ČSFD 48 %

Orig. název: Some Things That Stay

Žánr: Drama / Rodinný
Rok: 2004
Země původu: Kanada
Délka: 90 min

Tamara nikdy nepoznala opravdový domov. Její otec je malíř a chce bydlet každý rok jinde, aby mohl objevovat nové prvky do svých obrazů. Jeho matka, dvě malé děti a dospívající Tamara jeho přání snáší (občas ale velmi těžce), a tak se rodina každé jaro stěhuje. Jednoho léta narazí na dům, který jeho majitelé pronajímají kvůli rodinné tragedii, jež se tam odehrála. Andersonovým přijde dům úžasný a ve městě se jim líbí – jenom matka Liz, která je nevěřící, není příliš nadšená z toho, že jejich sousedé metodisté chtějí její děti mermomocí konvertovat na svou víru. Tamaru nikdo ani příliš nemusí přesvědčovat, aby do kostela šla, stačí k tomu jeden pohled sousedovic syna Rustyho. Vše se zdá idylické, jenomže potom matka onemocní tuberkulózou a Tamara z toho viní ve svých očích lhostejného otce. Drama o hledání útěchy, viny a odpuštění může začít…

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.