Bundesliga zrychluje tempo. Na Telly uvidíte všechna utkání.

21. 5. 2020

Na programu je i zápas favoritů na titul mezi Bayernem a Dortmundem.   

Německá první a druhá Bundesliga odehraje během 10 dnů 3 soutěžní kola. Telly odvysílá všechny zápasy v přímém přenosu na stanicích DIGI Sport. Od pátku do středy čeká na fanoušky maratón celkem 35 přímých přenosů z obou německých soutěží včetně zápasu vedoucích týmů Dortmundu s Bayernem. Další ligové kolo pak přijde na řadu o následujícím víkendu. Fotbaloví fanoušci, kteří nejsou zákazníky Telly, si mohou přístup k zápasům Bundesligy zajistit zakoupením krátkodobých balíčků Sport na jeden den, tři dny nebo celý týden.

Bundesliga zrychluje tempo. Na Telly uvidíte všechna utkání.

Program 27. kola německé Bundesligy začíná v pátek městským derby Hertha Berlín – Union Berlín na stanici DIGI Sport 1 HD ve 20:25 hodin. Dalších 5 zápasů je na pořadu v sobotu, kdy na DIGI Sport 1 HD uvidí diváci od 15:25 hodin atraktivní utkání Mönchengladbach – Leverkusen následovaný soubojem Bayernu s Frankfurtem od 18:25 hodin. Kolo uzavřou 3 utkání v neděli včetně zápasu mezí Mohučí a RB Lipsko s českým útočníkem Patrikem Schickem, vysílá DIGI Sport 1 HD od 15:25. Od pátku do neděle se hraje i 2. Bundesliga, celkem 8 utkání, všechna jsou k vidění ve vysílání Telly.

Fotbalisty Bundesligy čeká náročný týden, protože už v úterý a ve středu odehrají 28. kolo, ve kterém hned v úterý 26. 5. dojde na duel mezi Dortmundem a Bayernem, začátek v 18:25 hodin na DIGI Sport 1 HD. „K utkání chystáme studio, které začíná o půl hodiny dřív,“ zve na zápas Vladimír Rusnák, ředitel Telly. „Půjde o mimořádně důležitý zápas. Bayern vede tabulku o 4 body a do konce Bundesligy zbývá oběma týmům už jen posledních 8 utkání. Podle mnohých právě nadcházející vzájemný duel rozhodne o budoucím držiteli německého mistrovského titulu,“ dodává Rusnák.

Souběžně s Bundesligou se hraje v týdnu 2. Bundesliga, do které poprvé po čtrnáctidenní týmové koronavirové karanténě nastoupí tým Drážďan v sestavě s Josefem Hušbauerem, který je v Drážďanech na hostování z pražské Slávie. Drážďany, které jsou v tabulce poslední a bojují o udržení v druhé nejvyšší německé soutěži, čeká těžký zápas na hřišti prvního Bielefeldu. Pro českého fanouška určitě zajímavý zápas začíná ve středu 27. 5. v 18:25 na DIGI Sport 2 HD.

 

Jak sledovat zápasy na Telly

Všechny stanice DIGI Sport v nabídce Telly jsou samozřejmě k dispozici zákazníkům, kteří mají balíček Střední nebo Velký, případně balíček Sport. Zákazníci s balíčkem Malý mají v nabídce program DIGI Sport 2 HD.

Sportovní fanoušci, kteří se chtějí na Bundesligu dívat a nejsou ještě zákazníky Telly, si mohou na víkend pořídit některý z denních balíčků Sport, s kterými dostanou kompletní sportovní nabídku Telly včetně všech Digisportů.

SPORT na 1 den SPORT na 3 dny SPORT na 7 dní
80 Kč 100 Kč 150 Kč

Denní balíčky lze objednat jednoduše online přes portál moje.telly.cz, jsou dostupné okamžitě a pouze přes Telly aplikace (Samsung Smart TV, Android TV, chytré telefony nebo počítač).