Bezdrátový internet
Bezdrátový internet

Bezdrátový internet

Užijte si surfování po stabilním bezdrátovém internetu
nyní za výhodné ceny.

Zjistit více

Bezdrátový 5G nebo WiFi internet na doma

Přinášíme vám zcela nový level online zážitku s Telly. Vyzkoušejte rychlé a spolehlivé bezdrátové připojení k internetu, díky kterému můžete surfovat naprosto bez omezení. Nejmodernější technologie pro surfování bez kabelu a bez omezení vám přineseme až domů. Vyberte si z nabídky vysokorychlostních tarifů od Nordic Telecom.

Telly zabaví, Nordic připojí

A společně vám ušetří tisíce. Zkombinujte si televizní balíčky Telly plné zábavy, filmů, seriálů, dokumentů, reality show a sportu s širokou nabídkou zvýhodněných tarifů rychlého a stabilního internetu od Nordic Telecom a ušetřete tisíce korun ročně.

Při nejvýhodnější variantě tak můžete ušetřit až tisíce korun ročně, a to už je pořádná úspora.

Chci kombinaci TV+internet

Proč si vybrat bezdrátový internet?

  • Naše moderní technologie v síti Nordic Telecom vám zabezpečí vysokorychlostní a stabilní domácí bezdrátové připojení k internetu s rychlostí 30 až 250 Mb/s. Sledování kolečka načítání jsme vyškrtli z nabídky.
  • Díky nejmodernějším technologiím je připojení možné téměř kdekoliv, i v oblastech s běžně slabým signálem. Zůstaňte ve spojení třeba i na chalupě u lesa.
  • Vaše práce končí objednáním služby. Poté se s vámi telefonicky domluvíme na vhodném termínu. Náš technik na místě změří kvalitu signálu, zjistí možnosti vedení připojovacího kabelu do domácího Wi-Fi routeru a navrhne vám nejlepší možné řešení. Po úspěšné instalaci s vámi technik otestuje kvalitu připojení. Jeho návštěva většinou netrvá déle než 2 hodiny.

Jaké jsou výhody bezdrátového internetu od Telly?

  • Doživotní servis nebo výměna zařízení.
  • Dobrá dostupnost i v odlehlých regionech.
  • Snadná a rychlá domácí instalace.

Telly zabaví,
Nordic připojí

Ušetřete
v kombinaci TV+internet

Chci ušetřit

Zjistěte jak internet frčí ve vašem městě

Balíčky bezdrátového internetu od Nordic Telecom

Nordic 30

až 30/6 Mbps, neomezený datový limit, 5G / WiFi

245 Kč / měs.

Nordic 60

až 60/12 Mbps, neomezený datový limit, 5G / WiFi

295 Kč / měs.

Nordic 100

až 100/12 Mbps, neomezený datový limit, 5G / WiFi

345 Kč / měs.

Nordic 250

až 250/25 Mbps, neomezený datový limit, WiFi

395 Kč / měs.

Uvedené ceny platí při uzavření smlouvy bez závazku. Poskytovatelem připojení je Nordic Telecom Regional s.r.o.

Chcete frčet ještě rychleji? Koukněte na nabídku Optického internetu

Výhody internetu od Telly

Internet dostupný skoro po celé ČR

Rychlé a stabilní připojení

Snadná domácí instalace

Časté dotazy

Co je 5G internet?

5G nebo síť páté generace označuje v současnosti nejmodernější technologii telekomunikačního standardu. Díky možnosti využití více frekvencí nabízí 5G síť násobně vyšší přenosovou rychlost než předchozí generace 4G. Umožňuje také vyšší hustotu připojených zařízení, a navíc ji neovlivní ani špatné počasí nebo jiný signál, takže poskytuje i vysokou úroveň stability. Díky tomu může 5G síť podporovat rozvoj technologií, jako jsou autonomní vozidla, chytrá města či rozšířená realita. 

Bezdrátový internet od Nordic Telecom je 5G-ready, což znamená, že všechny technologie používané danou sítí jsou připraveny na standard 5G. Jakmile tedy bude 5G síť dostupná, budou moci vaše zařízení využívat výhod 5G sítě. Výhody 5G-ready:

✓ Signál se šíří na licencované frekvenci 3,7 GHz určené pro 5G sítě.

✓ Vysílací pásmo je vyhrazeno pouze pro naše zákazníky, takže nedochází k rušení jinými poskytovateli.

✓ Připojení je stabilnější a rychlejší než běžné Wi-Fi sítě.

Co je Wi-Fi připojení?

Wi-Fi poskytuje bezdrátové připojení k internetu, tedy připojení bez kabelu. V současné době je to v České republice ten nejpopulárnější způsob připojení za relativně nízké ceny a s rychlostí až několika desítek megabitů za sekundu. Nevýhodou však může pořád být pomalé připojení, výpadky, nebo slabé pokrytí některých oblastí.

Je možné si pořídit symetrický tarif?

Tarif, u něhož se shoduje možná nejvyšší rychlost stahování dat (download) a rychlost odesílání dat (upload), si můžete pořídit za malý poplatek k vašemu stávajícímu tarifu. U vybraných tarifů si lze vylepšení objednat i přímo v online objednávce.

Můžu si u vás pořídit veřejnou IPv4 adresu?

Přidělení pevné IP adresy, která vám přinese řadu výhod, si můžete doobjednat k vašemu tarifu za malý poplatek. Díky ní budete moci třeba ovládat vaše zařízení (včetně tiskáren nebo bezpečnostních kamer) a veškerý obsah na dálku odkudkoliv, což není možné s běžnou, neveřejnou IP adresou.

Jak probíhá instalace?

Jak rychle mi zapojíte internet?

Následující pracovní den po objednání služby vám zavoláme a domluvíme se na vhodném termínu instalace. S termínem se vám vždy snažíme vyjít vstříc. Průměrná doba od objednání do zřízení služby je 5 pracovních dní.

Na jakých adresách je Wi-fi připojení dostupné?

Na většině adres v ČR. Ozvěte se nám a my ověříme rychlost internetu na vaší adrese.

Máte konkrétní dotaz?

Volejte 533 427 533 nebo nám nechte telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Odesláním telefonního čísla souhlasíte s tím, že vás budeme kontaktovat s obchodní nabídkou. Případně nemusíte čekat a zavolat nám na +420 533 427 533. Bližší informace najdete na stránce Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.