LAMA mobile má nové tarify, levnější jsou i datové balíčky

8. 11. 2021

Mobilní operátor LAMA mobile přichází od listopadu s novými trarify. V novém ceníku již nefigurují tarify FÉROVÁ LAMA a SPOŘIVÁ LAMA, které nahrazují nové tarify nazvané STŘEDNÍ LAMA a VELKÁ LAMA. Zároveň došlo k výraznému snížení cen datových balíčků.

LAMA mobile zrychluje internetové připojení

Nové tarify jsou opět čtyři: MALÁ LAMA, STŘEDNÍ LAMA, VELKÁ LAMA a UPOVÍDANÁ LAMA. Jejich přejmenování je inspirované podobně pojmenovanými balíčky televizního operátora Telly, který je součástí LAMA ENERGY GROUP.

Tarif MALÁ LAMA je totožný s původním tarifem Chytrá LAMA (150 volných minut do všech sítí a 50 volných SMS). Navíc u něj došlo k navýšení objemu dat na 1 GB. Tarif MALÁ LAMA stojí při podpisu smlouvy na 24 měsíců 249 korun, bez vázanosti pak 349 korun měsíčně.

Nový tarif STŘEDNÍ LAMA nabídne 200 volných minut do všech sítí, 50 SMS zpráv a 5 GB dat. Cena je v tomto případě 549 korun při podpisu smlouvy na 24 měsíců, nebo 649 korun nevázaně.

Druhým novým tarifem je VELKÁ LAMA. Ta přináší 100 volných minut do všech sítí a obří nálož 10 GB dat. Pořizovací cena za měsíční paušál činí 649 korun, respektive 749 korun bez vázanosti.

Tarif UPOVÍDANÁ LAMA zůstává stejný jako dosud. Nabízí neomezené volání do všech sítí
a neomezené SMS do všech sítí. Objem dat v rámci tohoto balíčku činí 3 GB. Cena za tento neomezený tarif činí 499 korun při podpisu smlouvy na 24 měsíců, respektive 599 korun bez vázanosti.

Všichni noví i stávající zákazníci televizních služeb Telly můžou navíc ušetřit dalších 100 Kč měsíčně, pokud si ke svému televiznímu balíčku přikoupí i mobilní tarif UPOVÍDANÁ LAMA. Celková cena tohoto balíčku s neomezeným volání i SMS pak vyjde na 399 Kč při vázanosti na 24 měsíců. Přehled všech tarifů najdete na stránce: https://telly.cz/volani/lama-mobile/.

V souvislosti s nově zveřejněným ceníkem došlo rovněž k výraznému zlevnění datových balíčků. V případě balíčku o velikosti 1 GB je nová cena 149 korun (původní cena 399 Kč). V případě velikosti 1,5 GB se cena snížila z 479 korun na současných 359 Kč.

„Nové tarify přinášejí nejenom zjednodušení názvů, ale u některých došlo rovněž k navýšení mobilních dat, jež jsme akcentovali i při individuálním přikoupení. Například v případě ceny za 1 GB dat došlo ke zlevnění o více 160 procent,“ říká Jan Schöppel ze skupiny LAMA ENERGY GROUP.