Podpora

Satelitní televize

Kategorie

Registrace do HBO GO

1. Otevřete stránku www.hbogo.cz

2. V pravém horním rohu klikněte na tlačítko Registrace

3. Před prvním přihlášením do služby HBO GO je nutné se nejprve registrovat. Pokud jste se ještě neregistrovali, klikněte na tlačítko Registrace –> Aktivovat HBO GO

4. Ze seznamu operátorů vyberte Telly s.r.o.

5. Do políčka E-mailová adresa vložte e-mail, který používáte při komunikaci s Telly s.r.o. (např. pro příjem faktur za služby l) a do políčka Číslo smlouvy vložte číslo smlouvy, na které máte aktivovaný HBO GO balíček a stlačte tlačítko Pokračovat.
Číslo smlouvy
naleznete na faktuře za služby Telly pod položkou Variabilní symbol.

6. Vyplňte položky na následující straně – zopakujte e-mailovou adresu, zadejte přezdívku, kterou chcete při komunikaci s HBO GO používat, heslopro budoucí přihlášení do systému a přijměte podmínky služby HBO GO. Klikněte na tlačítko Dokončit registraci.

 

PŘIHLÁŠENÍ

7. V pravém horním rohu klikněte opět na tlačítkoPřihlásit se.

8. V sekci Přihlášení ze seznamu operátorů vyberte Telly s.r.o , do políčka E-mailová adresavložte e-mail, který používáte při komunikaci s Telly s.r.o. (např. pro příjem elektronických faktur za služby Telly) a do políčka Heslo vložte heslo, které jste zvolili při registraci služby HBO GO. Klikněte na tlačítko Přihlásit se a užívejte službu HBO GO.