Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Oni

Oni 60 %

Orig. název: The Strangers

Žánr: Horor / Thriller
Rok: 2008
Země původu: USA
Délka: 85 min

Mladý muž James se uprostřed noci vrací se svou dívkou Kristen ze svatby kamaráda. Mezi oběma je cítit jasné napětí, protože Kristen předtím na oslavě odmítla Jamesovu nabídku k sňatku. Krátce po čtvrté hodině ranní někdo zabouchá na dveře. James otevře. Venku stojí mladá žena, které není vidět do tváře a která se ptá, jestli je Tamara doma. James odpoví, že to bude asi omyl, rozloučí se a zavře dveře. Poté odjede koupit cigarety. Někdo opět bouchá na dveře. Kristen ze strachu volá Jamesovi, aby se vrátil, ale hovor je zničehonic přerušen. Dívka se vrací do kuchyně, kde ji, aniž by o tom věděla, sleduje z chodby muž v masce. Když si chce opět dojít pro telefon, zjistí, že přístroj nikde není, a začne panikařit. Před domem uslyší ránu, odhrne závěsy na okně, a vtom ji vyděsí muž, který na ni zírá přes sklo. Kristen si všimne, že hlavní dveře jsou pootevřené. Běží je zavřít a vidí u nich stát ženu v masce. Schová v ložnici a slyší, že jde někdo do domu. Tentokrát je to James, který se vrátil z nákupu cigaret. Kristen mu vše vypráví. James chce volat policii, ale zjistí, že nechal telefon v autě. Když vyjde ven, najde své auto poničené a v dálce u lesa vidí stojící ženu…

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.