DIGI TV nově nabízí denní programové balíčky pro sportovní fanoušky

10. 1. 2020

Český televizní operátor DIGI TV učinil další vstřícný krok směrem k sportovním fanouškům. Sportovní programy si nyní mohou objednat v krátkodobých balíčcích SPORT na 1 den, SPORT na 3 dny a SPORT na týden.  Krátkodobé balíčky obsahují kompletní sportovní nabídku DIGI TV.  Hlavním lákadlem jsou stanice DIGI Sport 1-3 HD a Premier Sport HD vysílající německou fotbalovou Bundesligu, španělskou LaLigu, italskou Serii A, anglickou Premier League a rovněž tenisové turnaje ATP.

DIGI TV nově nabízí denní programové balíčky pro sportovní fanoušky

Český televizní operátor DIGI TV učinil další vstřícný krok směrem k sportovním fanouškům. Sportovní programy si nyní mohou objednat v krátkodobých balíčcích SPORT na 1 den, SPORT na 3 dny a SPORT na týden.  Krátkodobé balíčky obsahují kompletní sportovní nabídku DIGI TV.  Hlavním lákadlem jsou stanice DIGI Sport 1-3 HD a Premier Sport HD vysílající německou fotbalovou Bundesligu, španělskou LaLigu, italskou Serii A, anglickou Premier League a rovněž tenisové turnaje ATP.

 

„Novým produktem cílíme na ty sportovní fanoušky, kteří rádi sledují fotbalové přenosy, ale ať už z časových nebo jiných důvodů nevyužijí naši nabídku dlouhodobě,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV, a doplňuje: „Během jednoho víkendu nabízíme v průměru třicet přenosů z těch nejlepších fotbalových soutěží, takže věříme, že zejména o balíčky na víkend bude mezi sportovními fanoušky velký zájem. Jednodenní balíček lze zase využít ke sledování výjimečných zápasů těch nejlepších evropských fotbalových soutěží.“

 

Denní programové balíčky jsou určeny pro sportovní fanoušky, kteří sledují fotbalová utkání nepravidelně nebo si chtějí vybírat jen určité zápasy a sportovní události. Již nadcházející víkend přináší několik hitů anglické Premier League či italské Serie A. V sobotu se v Anglii hraje utkání Tottenham – Liverpool, v neděli pak v Itálii duel AS Řím – Juventus. O týden později již jsou na programu všechny čtyři elitní fotbalové soutěže, jež DIGI TV v České republice vysílá, tedy také německá Bundesliga a španělská LaLiga. Celkem DIGI TV během víkendu nabídne více než 30 přenosů.

 

Přehled zajímavých přenosů na DIGI TV

Datum soutěž zápas Kanál a čas
11. ledna Premier League Tottenham – Liverpool Premier Sport HD v 18:25
12. ledna Serie A AS Řím – Juventus Turín DIGI Sport 2 HD v 20:40
18. ledna LaLiga Real Madrid – Sevilla DIGI Sport 2 HD v 15:55
19. ledna Serie A AC Milán – Udinese DIGI Sport 2 HD v 12:25
19. ledna Bundesliga Hertha Berlín – Bayern Mnichov DIGI Sport 1 HD v 15:25
19. ledna Premier League Liverpool – Manchester United Premier Sport HD v 17:25

 

Zájemci o denní balíček se před prvním objednáním zaregistrují na stránce moje.digi2go.cz/registrace. Po úspěšné registraci a potvrzení ověřovací zprávy v zadaném e-mailu se každému zákazníkovi vytvoří jeho samostatný zákaznický účet pro denní balíčky. Pro objednávání denních balíčků musí mít novou registrací i zákazníci s již existujícím účtem pro standardní, měsíční internetovou DIGI TV. Prostřednictvím zákaznického účtu po přihlášení na stránce moje.digi2go.cz, lze jednoduše, opakovaně koupit denní, třídenní nebo týdenní sportovní programový balíček.

Platba za zvolený balíček probíhá on-line přes platební bránu GoPay a k dispozici jsou všechny běžné platební metody: platba kartou, on-line bankovní platba, bankovní převod, GooglePay i Pay Pal. Zákazník ihned po zaplacení může začít sledovat sportovní stanice DIGI TV.

 

Přehled krátkodobých balíčků DIGI TV

SPORT na 1 den SPORT na 3 dny SPORT na týden
79 Kč 99 Kč 149 Kč

 

Každý zákazník, který si zakoupí zvolený denní programový balíček, jej může sledovat současně na 2 zařízeních. Využít může všechny aplikace DIGI TV, které lze spustit on-line. Jde například o chytré televizory s aplikací Android TV a využít lze i set-top boxy s operačním systémem Android TV. Aplikaci DIGI TV nabízí také chytré televize Samsung Smart TV, případně Apple TV. Ke sledování na počítačích lze využít většinu běžných internetových prohlížečů a pro mobilní telefony a tablety pak aplikace pro operační systémy iOS, Android i Windows 10.

 

Více informací o možnostech zakoupení denních programových balíčků DIGI TV je k dispozici na internetové stránce telly.cz/denní-balicky, případně je mohou zájemci získat na zákaznické lince DIGI TV na telefonním čísle 533 427 533.

 

O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a nově na stanici Premier Sport HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Sérii A, španělskou LaLigu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.

 

 

Kontaktní osoba: Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP ([email protected])