Velký balíček

Nedělejte kompromisy. Velký balíček je pro ty nejnáročnější diváky.

94 TV kanálů 48 TV kanálů v HD

Pro náročné diváky je tu Velký balíček. S ním už se vám nikdy nebude zdát, že v televizi nic nedávají. Komediální seriály, silné filmové zážitky, poznání i neskutečné sportovní výkony. Nechybí ani kanály České televize, Novy a Primy. Tuzemské a zahraniční zpravodajství i oddechové hudební programy všech žánrů. To je váš velký balíček.

Televizní vysílání už nebude jen kulisou. Z více než 90 programů si pokaždé vyberete takový, který vás vtáhne do děje a dovolí vám zapomenout na každodenní starosti. Fandit oblíbeným sportovcům můžete na kanálech Premier Sport HD, Premier Sport 2 HD, Premier Sport 4 HD a Nova Sportech 3 a 4, 5 a 6. Objevujte zázraky přírody, vesmíru a nové vynálezy s kanály od National Geographic a Viasat. Pro děti jsou připraveny programy, které je poučí i pobaví. Nejmenší zaujme Lala TV a JimJam. Inspirujte se při rekonstrukci vašeho domu nebo zahrady s HGTV a uvařte si chutný pokrm s Food Network. V nabídce máme také erotický kanál Dorcel.

Jarní akce

Sleva 20 % na 2 roky!

Objednejte online nebo nám zanechte kontakt a my se vám do pár minut ozveme.

650 Kč 520 Kč měsíčně

Chci objednat Chci objednat online

Přehled programů v balíčku

Všeobecné

Filmové

Sport

Dokumentární

Zprávy

Dětské

Erotika

Hudba a lifestyle

Zákazníkům nabízíme a poskytujeme pouze Programové balíčky s daným obsahovým zaměřením. Televizní programy zahrnuté v Programových balíčcích se mohou měnit.

Program Premier Sport 4 je v době vysílání živého přenosu turnaje OKTAGON (turnajové období) nedostupný. Pro sledování živého přenosu je nutné zakoupit doplňkový balíček Oktagon.

Podívejte se také na balíčky Malý a Střední.

Speciální balíčky

K jakémukoliv balíčku si můžete přiobjednat balíček HBO plný filmových a seriálových hitů. Pokud jste fanoušek sportu, můžete využít náš balíček Sport s výběrem těch nejlepších sportovních kanálů. Balíček Sport lze zakoupit i samostatně.

HBO 1-3 HD
+ HBO Max

250 Kč měsíčně

Rozšiřte si svůj balíček o kanály pro filmové nadšence. Doplňkový balíček HBO nabízí všechny programy HBO v ostré kvalitě HD.

Objednat
Detail balíčku
HBO 1-3 HD + HBO Max

Sport

300 Kč měsíčně

Nejlepší sportovní zážitky.
Liga mistrů, Formule 1, Bundesliga, UFC, OKTAGON MMA, Moto GP, nenechte si ujít nic.

Sport v televizi, notebooku a mobilu online

Telly aplikace

50 - 150 Kč měsíčně

Objednejte si Telly aplikace k vaší satelitní televizi a sledujte i na mobilu, počítači nebo Smart TV. Vyberte si z balíčků pro sledování až na 6 zařízeních.

Objednat
Prohlédnout zařízení
Telly aplikace pro internetovou televizi

Vaší věrnosti si ceníme

Získejte v Telly klubu vyladěné odměny,
jako poděkování za svou loajalitu.

Telly nepadá

99,8 % času bez výpadků. Proč je Telly tak stabilní?

Předplacené karty Telly

Darujte předplacenou kartu Telly.

Vybírat můžete z balíčků na 90, 180 a 365 dní.

Telly doporučuje