Telly Red online
Chuť na kapku vzrušení?

Užijte si lechtivou zábavu pro dospělé.

Chci Telly Red

Uvolněte se a užijte si chvíle vášně, něhy, vzrušení i spokojenosti. S balíčkem Telly Red pro dospělé vás čeká vzrušující cesta za všemi divy světa z pohodlí vašeho domova. Splňte si své nejtajnější erotické představy.

Sledujte na 12 kanálech (z toho 11 v HD kvalitě) to nejlepší z televizní erotické produkce. Nechybí ani světoznámá jména jako Hustler, Brazzers nebo Reality Kings.

Lechtivou podívanou si pustíte až na 2 zařízeních bez příplatku, bezpečně a diskrétně.

Red balíčky

Vypněte od všedního života a užijte si vzrušující jízdu v HD kvalitě.
Je jen na vás, jak dlouhé období si zvolíte.

Balíčky Red online

Balíčky Red online jsou dostupné okamžitě a pouze přes Telly aplikace (Samsung Smart TV, LG TV, Android TV/STB, Apple TV, Xbox, chytré telefony iOS, Android, Windows 10 nebo webový prohlížeč).

Objednat si je můžete sami přes portál moje.telly.cz. Pokud ještě nemáte aktivní účet, stačí se zaregistrovat a zvolit období. Po platbě přes zabezpečenou platební bránu (VISA, Master Card, Google Pay, Apple Pay) se vám do několika vteřin Telly aktivuje. Vždy poslední den vybraného období se vám automaticky strhne platba za nadcházející období. Opakovanou platbu je kdykoliv možné bezplatně zrušit.

Red online
na 14 dní

Služebka na 2 týdny.

(14,30 Kč za 1 den)
200 Kč

Red online
na 30 dní

Chci si odpočinout celý měsíc.

(8,30 Kč za 1 den)
250 Kč

Red online
na 365 dní

Maximální zábava na celý rok.

(6,80 Kč za 1 den)
2500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Často kladené dotazy

Jak si mohu balíček Red Online objednat?

Objednat Red Online si můžete jednoduše sami během pár minut přes zákaznický portál https://moje.telly.cz/registrace. Vyplníte požadované informace a kliknete na tlačítko „Registrovat“. Následně vám na e-mail zvolený v registraci zašleme autorizační e-mail, který je nutné potvrdit kliknutím na tlačítko „Ověřit e-mailovou adresu“. Po ověření e-mailové adresy je možné se přihlásit a po přihlášení zvolit požadovaný balíček kliknutím na tlačítko „Objednat“. Následně vás registrační formulář provede celou objednávkou. Ná závěr zadáte údaje z platební karty, balíček zaplatíte a můžete sledovat.

 

Mám televizní balíček Malý, Střední nebo Velký mohu si přikoupit balíček Red Online?

Pokud máte zakoupený již některý z televizních balíčků Malý, Střední nebo Velký není technicky prozatím možné Red online balíčky tzv. přikupovat v zóně Telly. Pokud si jej chcete koupit, nejjednodušší cesta je si balíček objednat přes naše zákaznické centrum. Pokud to nelze z důvodu provozních hodin či z jiného důvodu, musíte se nejprve odhlásit z vašeho účtu na moje.telly,  následně se přes zákaznický portál registrovat jako nový účet https://moje.telly.cz/registrace a pokračovat v procesu nákupu tak, jak je to uvedeno v otázce č. 1 Jak si mohu balíček objednat?

 

Jak mohu zablokovat erotické kanály, aby se k nim nedostaly děti?

Z důvodu bezpečnosti jsou erotické programy zakódované a vyžadují PIN, přednastavené PIN kódy jsou 0123 (aplikace Telly) a 1234 (webový prohlížeč), po zadání PIN kódu se program spustí.

Na aplikacích Telly u Samsung TV, LG TV, Android TV/STB, Apple TV lze kanály odblokovat, aby nevyžadovaly PIN, popřípadě opětovně zablokovat. Postup je následovný: V aplikaci Telly půjdete do „Menu“ – „Nastavení“ – „Stanice“ – „Zamykání stanic“ – zadáte PIN kód a objeví se Vám seznam stanic a pomocí tlačítka „OK“ na ovladači vyberete, zda danou stanici chcete mít zakódovanou či nikoliv.

Na webovém prohlížeči odblokujete/zablokujete kanály, když kliknete na „Sledovat TV v prohlížeči“ a v pravém horním rohu jsou 3 ikony, kliknete na „3 tečky“ -„Nastavení“, kde se Vám objeví panel s možnostmi a kliknete na „Zámek stanic“ – zadáte PIN 1234, zobrazí se Vám seznam programů a opět vyberete, jaký program chcete mít zablokovaný/odblokovaný.

Pokud zablokujete daný program například na webovém prohlížeči, tak se automaticky změna propíše i na ostatní zařízení, které používáte na daném účtu (na telefonu/tabletu, smart TV). Tento princip funguje i opačným způsobem – daný kanál se odblokuje i na všech ostatních zařízeních, které používáte.

Jak mohu zrušit opakovanou platbu?

Pro zrušení opakované platby je nutné se přihlásit do https://moje.telly.cz/prihlaseni. V horní liště přejděte na záložku „Nastavení“ a následně klikněte na „Zrušit předplatné“.

Na jakých zařízení mohu Red Online sledovat?

Nové balíčky Red online můžete sledovat v širokém portfoliu aplikací, které nabízíme. V chytrých televizích Samsung, LG, Android TV, na Android set-top boxech, Apple TV, Xboxu, webových prohlížečích nebo mobilech a tabletech s operačními systémy Android, iOS a Windows 10. Sledovat lze na 2 zařízeních.

Kde získám párovací kód pro sledování?

Pro vygenerování párovacího kódu je nutné se přihlásit do https://moje.telly.cz/, kde e-mailová adresa je přihlašovací jméno a heslo jste si zvolili vlastní při registraci. Po přihlášení klikněte na „Generovat párovací kód“, který následně opíšete do vaší Smart TV.

Nemohu se přihlásit do aplikace Telly v mobilu/tabletu, jak mám postupovat?

Zde je seznam hlášek, které naše aplikace pro Mobilní zařízení ukazuje:

„Subscriber with given credentials not found“– byly zadány špatné přihlašovací údaje, ověřte, že zadáváte správné přihlašovací jméno a heslo včetně velkých/malých písmen. Často se také stává, že autokorekce v mobilu zadá první písmeno v e-mailu velké a z toho důvodu se nejde přihlásit, protože formát přihlašovacího jména není totožný s přihlašovacímu údaji u nás v systému.

„Subscriber´s maximum number of devices (2) was exceeded“ – vyčerpali jste povolený počet zařízení. Pokud chcete přidat další, musíte se přihlásit do zákaznického portálu https://moje.telly.cz/ a kliknutím na ikonku koše uvolnit přistup pro sledování.

„Subscriber has no services“– pokud se vám zobrazí tato hláška, je nutné přejít ve vašem Mobilním zařízení do sekce Nastavení >Aplikace > Telly > Úložiště > Vymazat mezipaměť.

 

Mohu Telly sledovat v zahraničí?

Všichni zákazníci Telly, kteří jsou uživateli televize přes internet, mohou od neděle 1. dubna 2018 sledovat vysílání Telly nejen na území České republiky, ale zároveň ve všech státech Evropské unie.

Vybrané výhody

Ty nejlepší detaily v HD rozlišení.
Sledujte jako naživo.

Světoznámé kanály.
Od Hustler po Reality Kings.

Sledujte až na 2 zařízeních zároveň.
Sbalte si denní dávku vzrušení na cesty.

Vaše oblíbené scény si pusťte i zpětně ze 7 denního archivu.

Bezpečně a diskrétně.