Spektrum Home

Žánr: Lifestyle

Vybrat balíček

Spektrum Home

Země: Česká republika

Zvuková stopa: česky

Spustit teď

Kanál pro kutily

Televizní kanál Spektrum Home si zamilují všichni kutilové, kteří rádi tvoří rukama a nejen oni. Na této stanici najdete praktické tipy a postupy, rady od odborníků nebo inspiraci pro vaše domácí projekty. Ať už rekonstruujete bydlení, chcete si vytvořit relaxační oázu na vaší zahradě, nebo se jen podívat na luxusní interiéry z celého světa, nalaďte si televizní stanici Spektrum Home.

Sleva až
200 Kč

Kombinujte a šetřete

Až 200 Kč sleva při kombinaci
internet + televize + volání

Zjistit více

Balíčky obsahující kanál Spektrum Home

Velký

650 Kč 250 Kč měsíčně

První 3 měsíce Velký balíček za cenu Malého
+ Dárek

Nedělejte kompromisy. Velký balíček je pro ty nejnáročnější diváky.

119 TV kanálů, 76 v HD

Cinemax HD
Premier Sport HD
Nova Sport 4 HD
Eurosport 1 HD
National Geographic HD
Nickelodeon
Dorcel TV
HGTV
Film+
Sport1

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro ověření karty si strhneme 1 Kč, kterou do 4 dní vrátíme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Ligou mistrů UEFA není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.