Nejsledovanější zámořská soutěž, NFL, se stěhuje na Premier Sport

7. 9. 2020

Televizní operátor Telly rozšiřuje sportovní nabídku o další atraktivní sport. Na stanici Premier Sport bude v nadcházející sezoně vedle anglické Premier League bavit diváky i severoamerická National Football League. Fanoušci amerického fotbalu se mohou těšit každý hrací týden až na pět přímých přenosů, včetně závěrečného play off a Super Bowlu, který je tradičně nejsledovanější televizní událostí v USA. Úvodní zápas nového ročníku NFL je naplánován v noci z 10. na 11. září, kdy se utkají obhájci titulu Kansas City Chiefs s Houston Texans.

Nejsledovanější zámořská soutěž, NFL, se stěhuje na Premier Sport

Přenosy bude v ročníku 2020/2021 vysílat kanál Premier Sport, který je dostupný u operátorů Telly, O2 Czech Republic a T-Mobile. „Jsme rádi, že jsme se dohodli na sdílení vysílacích práv na severoamerickou NFL pro Českou republiku s jejich držitelem, se společností O2 Czech Republic,“ říká Vladimír Rusnák, ředitel pro strategii společnosti Telly, s.r.o.  „Jde o obdobný model spolupráce, který jsme na stanici Premier Sport úspěšně vyzkoušeli již v loňské sezoně, kdy jsme naše práva k anglické Premier League, začali sdílet s O2 Czech Republic,“ dodává Vladimír Rusnák.

Příznivci stále populárnějšího amerického fotbalu se mohou těšit na duely z čtvrtečních Thursday Night Footbal, na tři nedělní atraktivní přenosy včetně Sunday Night Football a tradiční pondělní dohrávku Monday Night Football. Chybět nebude ani magazín NFL Game Day.

Na komentování přenosů z NFL se bude podílet zkušený tým pod vedením Jindřicha Rajchla, který má s americkým fotbalem více než dvacetileté zkušenosti. Kromě Jindřicha Rajchla najdeme v komentátorském týmu také ostřílené harcovníky Honzu Štieglera, Honzu Dundáčka, Standu Jantoše, ale i novou krev v podobě Ondry Horáka či Olivera Sáluse.

Letošní sezonu odstartuje tzv. NFL Kickoff Game v noci z 10. na 11. září, kdy cestu za obhajobou zahájí Kansas City Chiefs s quarterbackem a nejlépe placeným sportovcem světa Patrickem Mahomesem, soupeřem jim bude Houston Texans. Absolutní vítěz vzejde ze Super Bowlu LV, který se uskuteční 7. února na stadionu Raymonda Jamese v Tampě na Floridě.

Jak sledovat sport na Telly
Všechny stanice DIGI Sport a Premier Sport jsou samozřejmě k dispozici zákazníkům Telly, kteří mají programový balíček Velký, případně balíček Sport. Zákazníci s balíčkem Střední mají k dispozici všech sedm programů DIGI Sport a s balíčkem Malý mají v nabídce program DIGI Sport 2 HD.

Sportovní fanoušci, kteří nejsou zákazníky Telly, si mohou na víkend pořídit některý z denních balíčků Sport, s kterými dostanou kompletní sportovní nabídku Telly včetně Premier Sport a všech Digisportů.

SPORT na 1 den SPORT na 3 dny SPORT na 7 dní
80 Kč 100 Kč 150 Kč

Denní balíčky lze objednat jednoduše online přes portál moje.telly.cz, jsou dostupné okamžitě a pouze přes Telly aplikace (Samsung Smart TV, Android TV, chytré telefony nebo počítač).