Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Domů na dožínky

Domů na dožínky 34 %

Orig. název: Home for Harvest

Žánr: Romantický
Rok: 2019
Země původu: Kanada
Délka: 82 min

Katie Taylorová je novinářkou a zároveň cestovatelkou. Ze svých cest po exotických zemích píše zajímavé články. Když se po dlouhém cestování opět vrátí do redakce, čeká ji šok. Její nadřízení ji místo na Madagaskar, Hawai nebo Borneo posílají do jejího rodného města Greenville, aby zde napsala článek o dožínkových slavnostech a o zdejším životě. Katie je z toho zděšená, před lety z Greenville doslova utekla, aby se vyhnula životu v malém nudném městě, zároveň se bojí setkání se starými známými a dokonce i se svojí sestrou, kterou už několik let nenavštívila. Katie sebere odvahu a odjíždí do Greenville. K jejímu překvapení ji sestra Paige vřele uvítá, stejně jako ostatní. Katie vzpomíná na dětství, které ve městě prožila. Když telefonuje s kolegyní z práce, vrazí do neznámého muže a polije se kávou. Naštvaná Katie ihned začne neznámému muži nadávat, ten však s chladným klidem odpoví, že ona narazila do něj. Katie navštěvuje staré známé, dělá s nimi rozhovor a postupně znovu objevuje kouzlo svého rodného města. Dokonce se potkává se svojí bývalou láskou Chadem. Právě on byl jedním z mnoha důvodů, proč Katie odešla z Greenville. Chad jí totiž ukradl článek do místních novin, se kterým slavil velké úspěchy. Teď se opět setkávají a Chad se Katie za své minulé chování omlouvá a zve ji na večerní párty. Katie zpočátku váhá, zdali se má párty účastnit, nakonec však dorazí. Na párty opět vrazí do neznámého muže a znovu se rozčílí. Poté celý večer tančí s Chadem. Na druhý den má Katie domluvený rozhovor s místním majitelem restaurace Noahem, k jejímu překvapení je to onen neznámý muž, do kterého už dvakrát narazila. Katie s Noahem stráví celý den. Noah jí vypravuje svůj životní příběh, který je úplně opačný než prožívala Katie. Noah žil ve velkém městě, ale dobrovolně odešel do malého města, cení si místních lidí i místních produktů a tradic. Postupně přesvědčuje Katie, že i na malém městě se dá žít bohatý život. Během následujících dní se Katie setkává jak s Chadem, tak i s Noahem. Více ji to však táhne k Noahovi, se kterým zažívá krásné chvíle. Jedné noci spolu sami Katie a Noah tancují v jeho restauraci a oknem je zahlédne Chad. Je mu jasné, že Katie dává přednost Noahovi před ním. Chad dokonce požádá Katie o ruku, ta ho však razantně odmítne…

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.