Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Donucen ke zločinu

Donucen ke zločinu 55 %

Orig. název: The Entitled

Žánr: Thriller
Rok: 2011
Země původu: Kanada
Délka: 91 min

Mladý muž, zlomený a bez práce, unese tři bohaté vysokoškoláky a žádá od jejich otců výkupné, aby zachránil svou rodinu… Paul Dynan je bez práce a budoucnosti, o které snil. Jeho rodina bojuje o přežití a on naplánuje dokonalý zločin – zbohatnout z jmění těch, co ho mají. Rozhodl se unést tři děti bohatých prominentů a žádat  výkupné ve výši 3 milionů dolarů. V průběhu dlouhé noci, kdy Paul a jeho komplici drží své rukojmí, se otcové musí rozhodnout mezi životem svých dětí a penězi. Na povrch vyjdou dlouho skrývaná tajemství. Když Paulovy komplici, kteří si rádi hrají se zbraněmi, stisknou spoušť a je prolita krev, perfektní plán se začne hroutit…

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.