Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Gagarin: První ve vesmíru

Gagarin: První ve vesmíru Logo ČSFD 71 %

Orig. název: Gagarin: Pěrvyj v kosmose

Žánr: Drama / Historický / Životopisný
Rok: 2013
Země původu: Rusko
Délka: 108 min

12. duben 1961, kosmodrom Bajkonur, 6 hodin a sedm minut světového času. To, o čem lidstvo  do té doby jenom snilo, se stalo skutečností: První let člověka do vesmíru! Sovětský kosmonaut Jurij Alexejevič Gagarin odstartoval v raketě Vostok 1 a jako první z lidí letěl do vesmíru, tam, kde ještě nikdo jiný před ním nebyl. Jeho raketa obletěla jedenkrát Zemi a po 106 minutách přistál padákem u vesnice Smelovka v Saratovské oblasti… Byl v jedné z prvních skupin kosmonautů, které vybrali z více než tří tisíců stíhacích pilotů v celém Sovětském svazu. Legendární nejlepší dvacítka byla výběrem těch nejlepších leteckých es, ale nikdo z pilotů nevěděl, kdo z nich se zapíše do historie jako účastník prvního letu do vesmíru s lidskou posádkou. Když vyberou Gagarina, rychle se připravuje v tvrdém tréninku na životní výlet do neznámého a nepoznaného světa. Když se poprvé usadí v interiéru své rakety, Gagarin přemýšlí o svém dosavadním životě a a vzpomíná na vše, co zažil během svého výcviku. Ohromující je především nesmírně odhodlání sovětského vesmírného týmu a jeho neúnavné úsilí udělat vše pro to, aby úspěšně vyslal prvního člověka do vesmíru. Film je oslavou toho, čeho Gagarin dosáhl a nebojácnosti muže, který věděl, že k tomu, aby se zapsal do historie, musel vědomě riskovat. Až po jeho tragickou smrt ve věku pouhých 34 let.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.