Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Obama: Dokonalejší Unie

Obama: Dokonalejší Unie 75 %

Orig. název: Obama: In Pursuit of a More Perfect Union

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: USA

Třídílný dokumentární film HBO Obama: Dokonalejší Unie sleduje cestu Baracka Obamy do úřadu 44. prezidenta na pozadí přetrvávajících rasových a sociálních problémů ve Spojených státech. Ve vyprávění se prolínají rozhovory s kolegy, přáteli a kritiky s úryvky z jeho projevů a rozhovorů. Seriál začíná Obamovým dětstvím a ukazuje nám jeho život očima syna bílé matky z Kansasu a černého otce z Afriky, jeho duchovní zrání v generaci černošských vůdců a jeho naději na tolerantnější zemi s méně rasovými předsudky. Prostřednictvím příběhu muže pevně spjatého s historií své země se dokument zamýšlí nad minulostí a současností identity amerického národa.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.