Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Obama: Dokonalejší Unie

Obama: Dokonalejší Unie Logo ČSFD 75 %

Orig. název: Obama: In Pursuit of a More Perfect Union

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: USA

Třídílný dokumentární film HBO Obama: Dokonalejší Unie sleduje cestu Baracka Obamy do úřadu 44. prezidenta na pozadí přetrvávajících rasových a sociálních problémů ve Spojených státech. Ve vyprávění se prolínají rozhovory s kolegy, přáteli a kritiky s úryvky z jeho projevů a rozhovorů. Seriál začíná Obamovým dětstvím a ukazuje nám jeho život očima syna bílé matky z Kansasu a černého otce z Afriky, jeho duchovní zrání v generaci černošských vůdců a jeho naději na tolerantnější zemi s méně rasovými předsudky. Prostřednictvím příběhu muže pevně spjatého s historií své země se dokument zamýšlí nad minulostí a současností identity amerického národa.

Na Obama: Dokonalejší Unie se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.