Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Obnova městečka Paradise

Obnova městečka Paradise

Orig. název: Rebuilding Paradise

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: USA
Délka: 95 min
Režie: Ron Howard

Malebné kalifornské město Paradise doslova pohltila ohnivá bouře, k níž došlo 8. listopadu 2018 v ranních hodinách. Požár usmrtil 85 lidí, zničil 95 procent zdejších staveb a připravil o domov na 50 tisíc místních obyvatel. Jednalo se o nejzávažnější požár tohoto století v USA a vůbec nejhorší v dějinách Kalifornie. Snímek z dílny režiséra Rona Howarda a producenta Briana Grazera, úspěšných držitelů Oscara, zobrazuje houževnatost obyvatel Paradise tváří v tvář neštěstí.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.