Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Obnova městečka Paradise

Obnova městečka Paradise

Orig. název: Rebuilding Paradise

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: USA
Délka: 95 min
Režie: Ron Howard

Malebné kalifornské město Paradise doslova pohltila ohnivá bouře, k níž došlo 8. listopadu 2018 v ranních hodinách. Požár usmrtil 85 lidí, zničil 95 procent zdejších staveb a připravil o domov na 50 tisíc místních obyvatel. Jednalo se o nejzávažnější požár tohoto století v USA a vůbec nejhorší v dějinách Kalifornie. Snímek z dílny režiséra Rona Howarda a producenta Briana Grazera, úspěšných držitelů Oscara, zobrazuje houževnatost obyvatel Paradise tváří v tvář neštěstí.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.