Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Polární extrémy

Polární extrémy

Orig. název: Nova: Polar Extremes

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: USA
Délka: 114 min

V této speciální dokumentární sérii se proslulý paleontolog Kirk Johnson vydá na epické dobrodružství napříč časem na obou pólech naší planety. Kirk půjde po stopách podivných fosilií nalezených na zcela špatných místech – od bukových stromů v Antarktidě po savce podobné hrochům v Arktidě – a odkryje bizarní historii pólů od kilometry vysokých pevninských ledových příkrovů po teplé polární lesy hemžící se životem. Co způsobilo na těchto odlehlých místech Země takové dramatické změny a co nám minulost odhaluje o současném klimatu naší planety – a její budoucnosti?

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.