Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Polární extrémy

Orig. název: Nova: Polar Extremes

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: USA
Délka: 114 min

V této speciální dokumentární sérii se proslulý paleontolog Kirk Johnson vydá na epické dobrodružství napříč časem na obou pólech naší planety. Kirk půjde po stopách podivných fosilií nalezených na zcela špatných místech – od bukových stromů v Antarktidě po savce podobné hrochům v Arktidě – a odkryje bizarní historii pólů od kilometry vysokých pevninských ledových příkrovů po teplé polární lesy hemžící se životem. Co způsobilo na těchto odlehlých místech Země takové dramatické změny a co nám minulost odhaluje o současném klimatu naší planety – a její budoucnosti?

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.