Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Přistání na Měsíci: Největší podvod světa?

Přistání na Měsíci: Největší podvod světa? Logo ČSFD 73 %

Orig. název: Moon Landing: World's Greatest Hoax?

Žánr: Dokumentární / Historický
Rok: 2019
Země původu: Velká Británie
Délka: 52 min

Když Neil Armstrong a Buzz Aldrin poprvé vstoupili na Měsíc v roce 1969, svět se náhle rozdělil na dva tábory: na ty, kdo věřili, že posádka lodi Apollo 11 na Měsíci přistála, a na skeptiky. Zaměříme se na obě strany. Faktem je, že dle jednoho průzkumu 52 % Britů stále věří, že tato přistání byla velmi propracovaným podvodem, jehož cílem bylo trumfnout Rusko ve vesmírném závodu. Pokusíme se proto poskytnout definitivní odpověď tím, že znovu vytvoříme přistání na Měsíci a ověříme různé protichůdné teorie. Díky rozhovorům s předními odborníky, konspiračními teoretiky, archivním materiálům a mimořádně podrobným rekonstrukcím přistání definitivně ukončíme tento spor.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.