Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Přistání na Měsíci: Největší podvod světa?

Přistání na Měsíci: Největší podvod světa? 73 %

Orig. název: Moon Landing: World's Greatest Hoax?

Žánr: Dokumentární / Historický
Rok: 2019
Země původu: Velká Británie
Délka: 52 min

Když Neil Armstrong a Buzz Aldrin poprvé vstoupili na Měsíc v roce 1969, svět se náhle rozdělil na dva tábory: na ty, kdo věřili, že posádka lodi Apollo 11 na Měsíci přistála, a na skeptiky. Zaměříme se na obě strany. Faktem je, že dle jednoho průzkumu 52 % Britů stále věří, že tato přistání byla velmi propracovaným podvodem, jehož cílem bylo trumfnout Rusko ve vesmírném závodu. Pokusíme se proto poskytnout definitivní odpověď tím, že znovu vytvoříme přistání na Měsíci a ověříme různé protichůdné teorie. Díky rozhovorům s předními odborníky, konspiračními teoretiky, archivním materiálům a mimořádně podrobným rekonstrukcím přistání definitivně ukončíme tento spor.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.