Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Rovník: Rovnoběžka života 76 %

Orig. název: Equator 360: The Line of Life

Žánr: Dokumentární
Rok: 2018
Země původu: Kanada, Německo
Délka: 3 min
Režie: Nicolas Jolliet

Rovník obepíná Zemi jako 40 tisíc kilometrů dlouhá stuha slunečního světla, hojnosti a nádherné přírody. Protíná tak Afriku, Asii a Jižní Ameriku i Atlantský, Tichý a Indický oceán. Ve vědeckém světě se považuje za kolébku života, protože zde vznikla většina živočišných druhů, a za muzeum života, neboť zde jednotliví zástupci fauny vyhynou jen zřídkakdy. V důsledku globálního oteplování stoupají v této nejteplejší oblasti naší planety teploty a rovníkový ráj se mění. Zaměříme se na tyto změny a zároveň se budeme kochat úchvatnou krásou tohoto jedinečného místa, kde existuje nejrozmanitější biodiverzita na světě.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.