Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Rovník: Rovnoběžka života

Rovník: Rovnoběžka života 76 %

Orig. název: Equator 360: The Line of Life

Žánr: Dokumentární
Rok: 2018
Země původu: Kanada, Německo
Délka: 3 min
Režie: Nicolas Jolliet

Rovník obepíná Zemi jako 40 tisíc kilometrů dlouhá stuha slunečního světla, hojnosti a nádherné přírody. Protíná tak Afriku, Asii a Jižní Ameriku i Atlantský, Tichý a Indický oceán. Ve vědeckém světě se považuje za kolébku života, protože zde vznikla většina živočišných druhů, a za muzeum života, neboť zde jednotliví zástupci fauny vyhynou jen zřídkakdy. V důsledku globálního oteplování stoupají v této nejteplejší oblasti naší planety teploty a rovníkový ráj se mění. Zaměříme se na tyto změny a zároveň se budeme kochat úchvatnou krásou tohoto jedinečného místa, kde existuje nejrozmanitější biodiverzita na světě.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.