Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Stopaři

Stopaři 67 %

Orig. název: Trackers

Žánr: Drama
Rok: 2019
Země původu: Jihoafrická republika

V šestidílné minisérii Stopaři, odehrávající se na pozadí úchvatné krajiny Jihoafrické republiky, se prolínají tři příběhové linie, které se navzájem střetávají v Kapském městě v rámci jednoho násilného komplotu. Ten zahrnuje organizovaný zločin, pašované diamanty, bezpečnost státu, černé nosorožce, CIA i mezinárodní teroristické spiknutí. James Gracie hraje Lemmera, muže, který touží po pomstě, zatímco se pokouší začít nový život na maloměstě poté, co přišel o svou kariéru během operace zpravodajské služby PBI. Rolanda Maraisová ztvárňuje nepravděpodobnou hrdinku Millu Strachanovou, hospodyňku z Kapského města, která se stane řadovou analytičkou dat v PBI a ocitne se v samém centru spiknutí. Ed Stoppard se představuje jako Lukas Becker, mezinárodní špión a údajný agent CIA.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.