Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Tajemná planeta Země

Tajemná planeta Země

Orig. název: Weird Earth

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: USA
Délka: 18 min

Tato impozantní série za pomoci záběrů z celého světa zachycených na kameru představuje přírodní fenomény, které se nedaří vysvětlit, od hrozivých blesků vystřelujících ze země nahoru po horizontální tornáda. Takové počasí je velkolepé, děsivé a vzpírající se racionálnímu vysvětlení. Každá epizoda nabídne čtyři podivné přírodní události, které odborníci nedovedou vysvětlit, a to za pomoci rozhovorů s očitými svědky, neuvěřitelných počítačových animací, natáčení na daných místech, pokusů zaměřených na prokázání či zamítnutí různých teorií a odborná svědectví zkušených vědců pokoušejících se o rozumové vysvětlení.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.