Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Tajemná planeta Země

Tajemná planeta Země

Orig. název: Weird Earth

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: USA
Délka: 18 min

Tato impozantní série za pomoci záběrů z celého světa zachycených na kameru představuje přírodní fenomény, které se nedaří vysvětlit, od hrozivých blesků vystřelujících ze země nahoru po horizontální tornáda. Takové počasí je velkolepé, děsivé a vzpírající se racionálnímu vysvětlení. Každá epizoda nabídne čtyři podivné přírodní události, které odborníci nedovedou vysvětlit, a to za pomoci rozhovorů s očitými svědky, neuvěřitelných počítačových animací, natáčení na daných místech, pokusů zaměřených na prokázání či zamítnutí různých teorií a odborná svědectví zkušených vědců pokoušejících se o rozumové vysvětlení.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.