Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Velký letadlový útes

Orig. název: A Plane to Save the Oceans

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: USA
Délka: 55 min

40 kilometrů od Bahrainu byly před 100 lety zdravé korálové útesy s velkou podmořskou biodiverzitou. Kvůli klimatickým změnám, znečištění a průmyslovému rozvoji pobřeží korálové útesy umírají. Bahrain tu chce vybudovat největší zábavní podmořský ekopark na světě, který napomůže návratu zdravé populace ryb a korálů… Korálové útesy po celém světě bojují o přežití. Rybí populace prudce klesá. A na pomoc přichází nečekaný hrdina: jistý Boeing 747. Velké letadlo Jumbo Jet, které je zbaveno všeho kromě hliníkových křídel a trupu, nevypadá zrovna jako zachránce světových oceánů. Jenže dvacet metrů pod hladinou moře u pobřeží ostrovního státu Bahrajn leží Boeing 747, který je živoucím důkazem toho, co dokáže zachránit chytře umístěný Jumbo Jet. Strhující přírodovědný film Velký letadlový útes přináší jedinečnou exkluzivní možnost podívat se na to, jak se změnil 200tunový letecký obr – nejprve na ponorku a potom do podoby unikátní platformy, jež podporuje obnovu přírody a ochranu životního prostředí. Nenechte si ujít nevídaný pohled na experiment, který se bude díky velkému úspěchu brzy opakovat.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.