Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Velký letadlový útes

Velký letadlový útes

Orig. název: A Plane to Save the Oceans

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: USA
Délka: 55 min

40 kilometrů od Bahrainu byly před 100 lety zdravé korálové útesy s velkou podmořskou biodiverzitou. Kvůli klimatickým změnám, znečištění a průmyslovému rozvoji pobřeží korálové útesy umírají. Bahrain tu chce vybudovat největší zábavní podmořský ekopark na světě, který napomůže návratu zdravé populace ryb a korálů… Korálové útesy po celém světě bojují o přežití. Rybí populace prudce klesá. A na pomoc přichází nečekaný hrdina: jistý Boeing 747. Velké letadlo Jumbo Jet, které je zbaveno všeho kromě hliníkových křídel a trupu, nevypadá zrovna jako zachránce světových oceánů. Jenže dvacet metrů pod hladinou moře u pobřeží ostrovního státu Bahrajn leží Boeing 747, který je živoucím důkazem toho, co dokáže zachránit chytře umístěný Jumbo Jet. Strhující přírodovědný film Velký letadlový útes přináší jedinečnou exkluzivní možnost podívat se na to, jak se změnil 200tunový letecký obr – nejprve na ponorku a potom do podoby unikátní platformy, jež podporuje obnovu přírody a ochranu životního prostředí. Nenechte si ujít nevídaný pohled na experiment, který se bude díky velkému úspěchu brzy opakovat.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.