Sledujte souboj Arsenalu s Chelsea ve finále FA Cupu

30. 7. 2020

Sezona fotbalovým fanouškům nekončí. V sobotu 1. srpna je čeká finále nejstarší fotbalové soutěže na světě, anglického poháru FA Cup. Ve finále stále prestižní a ceněné soutěže se tentokrát proti sobě postaví dva velkokluby Arsenal a Chelsea. Utkání vysílá Telly na stanici DIGI Sport 1 HD od 18:30, studio k zápasu začíná o půl hodiny dřív. Finále FA Cupu 2020 se bude hrát již tradičně ve Wembley, v letošním roce ovšem před prázdnými tribunami z důvodu COVID-19 opatření.

Sledujte souboj Arsenalu s Chelsea ve finále FA Cupu

Prestižní utkání anglického poháru z Wembley vysílá v ČR Telly

FA Cup hrají anglické kluby už 148 let od roku 1872.  Za tu dobu anglický domácí fotbalový pohár neztratil ani trochu ze své prestiže. „Očekávám ostrý souboj dvou tradičních londýnských rivalů světové fotbalové extratřídy. Vítězství v FA Cupu berou anglické týmy jako velký úspěch, který může zachránit i nevydařenou sezónu v Premier League,“ zve ke sledování utkání fotbalové příznivce Vladimír Rusnák, ředitel Telly. Vítěz poháru také automaticky postupuje do Evropské ligy.

Arsenal si postupem do letošního finále FA Cupu opravdu nepovedenou sezonu zachraňuje. V Premier League skončil až na 8. místě, zcela mimo postupové pozice do evropských pohárů. Finále FA Cupu mu ještě dává šanci si účast v příští Evropské lize vybojovat.  Jeho soupeř, londýnská Chelsea si vítězstvím v posledním kole anglické ligy zajistila se štěstím Ligu mistrů UEFA v nové sezoně, ale vyhrát prestižní pohár, by výrazně vylepšilo i celkový dojem z její letošní sezony.

Utkání o FA Cup a je také soubojem o právo vyzvat letošního vítěze anglické Premier League, tým Liverpoolu, v tradičním zápase nazvaném FA Community Shield. I tento atraktivní zápas mezi vítězem Premier League a vítězem FA Cupu bude vysílat Telly na konci srpna, konkrétně 30. 8. 2020 na jedné ze svých stanic DIGI sport.

Jak sledovat fotbalové zápasy na Telly
Všechny stanice DIGI Sport a Premier Sport jsou samozřejmě k dispozici zákazníkům Telly, kteří mají programový balíček Velký, případně balíček Sport. Zákazníci s balíčkem Střední mají k dispozici všech sedm programů DIGI Sport.

Sportovní fanoušci, kteří se chtějí na fotbal dívat a nejsou zákazníky Telly, si mohou na víkend pořídit některý z denních balíčků Sport, s kterými dostanou kompletní sportovní nabídku Telly včetně Premier Sport a všech Digisportů.

SPORT na 1 den SPORT na 3 dny SPORT na 7 dní
80 Kč 100 Kč 150 Kč

Denní balíčky lze objednat jednoduše online přes portál moje.telly.cz, jsou dostupné okamžitě a pouze přes Telly aplikace (Samsung Smart TV, Android TV, chytré telefony nebo počítač).