Telly spouští novou verzi webového portálu pro svou televizi

22. 4. 2020

Po necelém roce od poslední aktualizace přichází televizní operátor Telly s novým vylepšením webového přehrávače. Změnou prošla grafika portálu, kde dochází ke sjednocení s moderním grafickým designem aplikací Telly pro chytré telefony a tablety. Přibyly také nové funkcionality, které zjednoduší a zrychlí ovládání Telly při jejím sledování v počítačích.

Telly spouští novou verzi webového portálu pro svou televizi

Webový portál Telly je určen pro všechny, kdo sledují televizi prostřednictvím internetového prohlížeče. Zákazníci internetové televize se do něj připojují na stránce moje.telly.cz.

„Poslední aktualizací webového portálu Telly plníme cíl sjednocovat naše jednotlivé aplikace, jejich grafiku a zjednodušovat ovládání,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb Telly a dodává: „Orientace v novém grafickém prostředí je víc intuitivní, jednoduchá, přehledná a zákazníci si na ni určitě rychle zvyknou.“

Mezi novými funkcemi přibylo řazení kanálů stylem “drag&drop” a ovládání tlačítky klávesnice. Levá/pravá šipka má funkci posunu v programu (timeshift) s krokem po 5 sekundách. Hlasitost se mění tlačítky +,- nebo šipkami nahoru, dolu. V režimu živého vysílání lze pak jednoduše přepínat kanály tlačítky PgUp, PgDn nebo pomocí čísel numerické klávesnice.

Všechny funkce z předešlého rozhraní, například možnost listovat v programech až sedm dní dopředu, vyhledávání pořadů, sedmidenní archiv zpětného zhlédnutí, nahrávání pořadů a další, zůstaly dál k dispozici v nezměněné podobě. Internetovou televizi Telly lze sledovat na mnoha zařízeních a v mnoha aplikacích. Počítač a internetový prohlížeč je jednou z možností. Telly si pustíte v některém z běžných prohlížečů Firefox, Opera, Edge či Chrome. Dalšími možnostmi jsou chytré televizory se systémem Android, Samsung Smart TV, jiné televizory s využitím set-top boxu Arris nebo zařízení Apple TV. V přípravě je aplikace pro chytré televizory LG. Telly lze sledovat také přes mobilní zařízení (telefony, tablety) s iOS nebo Android a zařízení s Windows 10.