Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

MS ve fotbale Katar 2022

MS ve fotbale Katar 2022

Žánr: Sportovní

Po čtyřech letech fanoušci opět jásají! Nejsledovanější soutěž světa ve fotbale je zpět! V roce 2018 se poprvé v historii FIFA do kvalifikace zapojilo všech 211 členských zemí. Fanoušci cestují z celého světa, aby sledovali své oblíbené týmy, které se utkávají s nejtalentovanějšími fotbalisty.

A vy se můžete ponořit do atmosféry světového poháru u sebe na gauči. Program zahájí 32 týmů v osmi skupinách po čtyřech. Herní systém je pavouk. Vítězové každé skupiny se střetnou, aby bojovali o čtvrtfinále, semifinále, o třetí místo a finále. 

Který tým ze šesti různých kontinentálních zón se zaraduje z poháru Julesa Rimeta? Připíše si další vítězství Brazílie, Francie, nebo Německo? Překvapí úplně první šampion Uruguay? Sledujte nejočekávanější fotbalovou akci.

Kde sledovat MS ve fotbale Katar 2022?

Nalaďte si náš kanál  ČT sport, Nova a Nova Action . Tento kanál obsahují balíčky Malý, Střední, Velký a Sport.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

o 43 % výhodnější (12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

o 52 % výhodnější (10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Kdy a kde se hraje? 

Mistrovství světa ve fotbale Katar 2022 začíná v neděli 20. listopadu na stadionu Al Bayt. A finále se hraje na stadionu Lusail v Dauhá v neděli 18. prosince.

Zajímavosti mistrovství světa ve fotbale

V čem je výjimečné MS Katar 2022?

Je to první mistrovství světa v arabské zemi a teprve druhé v asijské zemi! Jakmile Katar vyhrál výběrové řízení na pořadatelství, padají rekordy. 

Katar je nejmenší země, která hostí turnaj jak geograficky, tak počtem obyvatel. Je to vůbec první mistrovství světa, co se koná v zimě. A jeden z nejdiskutovanějších faktů je, že Katar pořádá nejdražší FIFU v historii, a to za 220 miliard dolarů. Láme další rekordy, a to v nejmenším počtu stadionů, kde se hrají zápasy. Všech 8 stadionů je v okruhu 60 km, což z něj činí nejkompaktnější mistrovství světa v historii. 

A mistrovství 2022 je dokonce nejkratší v dějinách, a to 28 dní!

Kdy vyhráli Češi MS ve fotbale?

Český tým bohužel vítězství světového poháru ještě neslavil. Mistrovství světa 2022 se pro Českou republiku zastavilo v březnové baráži, kdy fotbalisté neporazili Švédsko. A tak zůstává poslední účast ČR na světovém poháru v roce 2006, kdy se nepodařilo postoupit ze skupiny.

Jak to vidíte vy, překvapí výsledky jiný kontinent? Nebo si Evropa udrží nejvíce titulů?

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.