Fotbal

Liga mistrů UEFA

Liga mistrů (UEFA Champions League) je jednou z nejprestižnějších fotbalových soutěží. Pořádá ji Evropská fotbalová asociace (UEFA) a účastní se jí nejlepší kluby z evropských lig. Vítěz této soutěže automaticky postupuje na Mistrovství světa ve fotbale klubů, kde se na začátku sezóny utká s vítězem Evropské ligy o prestižní evropský Superpohár. Užijte si to nejlepší, co vám fotbal může nabídnout z pohodlí vašeho obýváku. Těšit se můžete tradičně na čtyři předkola Ligy mistrů a hlavní soutěž, která je rozdělena do osmi skupin. Z těchto skupin pak postupují dva nejlepší kluby do vyřazovací fáze, kde každý z nich odehraje dva zápasy. Finále Ligy mistrů se pak hraje na jediný vítězný zápas. Kdo vyhraje slavný titul tentokrát? Kde sledovat Ligu mistrů? Nalaďte si náš kanál Premier Sport 1, …

Více o sportu

Bundesliga

Bundesliga, to je německá kvalita a špičkové zápasy nejslavnější sportovní soutěže našich západních sousedů. Nenechte si ujít ani jedno utkání prestižní německé ligy s nejvyšším zastoupením českých hráčů. Bundesliga je první fotbalovou ligou v Německu a má nejvyšší průměrnou návštěvnost stadionu ze všech lig po celém světě. Průměrně přijde na každý zápas více než 40 tisíc diváků. Zažijte tuto úžasnou atmosféru z pohodlí svého domova. Celkem se za sezónu odehraje 34 kol a vy můžete být u toho. Kdo bude letos úspěšnější? Bayern Mnichov, Borussia Dortmund či někdo další? Kde sledovat Bundesligu? Nalaďte si naše kanály Nova Sport 3, Nova Sport 4, Premier Sport 1 a Premier Sport 2. Tyto kanály obsahují balíčky Velký a Sport.

Více o sportu

LaLiga

LaLiga nebo Bundesliga? Která z nich je lepší? Tato debata může trvat celé hodiny a většina fanoušků se nakonec stejně neshodne. Ověřte si kvalitu LaLigy na vlastní oči. Sledujte prestižní španělskou soutěž a užijte si fotbal v podání těch nejlepších klubů na světě. LaLiga je již nějakou dobu domovem těch nejlepších hráčů fotbalu z celého světa. Podle Mezinárodní federace fotbalových historiků a statistiků a také žebříčku UEFA jde o nejlepší fotbalovou soutěž na světě. Užívejte si fotbalová utkání z pohodlí vašeho domova a zjistěte jako první, kdo získá titul Mistr Španělska. Bude to Real Madrid, FC Barcelona nebo neméně slavný Atlético Madrid? Kde sledovat LaLigu? Nalaďte si naše kanály Nova Sport 3, Nova Sport 4, Premier Sport 1 a Premier Sport…

Více o sportu

Serie A

Zažijte atmosféru prestižních fotbalových utkání v podání (nejen) horkokrevných Italů. Podaří se milánským týmům přerušit nadvládu historicky nejúspěšnějšího klubu Juventusu Turín? Jak se mu povede bez jeho hlavní hvězdy Cristiana Ronalda? Serie A je nejvyšší fotbalovou ligou v Itálii, kterou prošly taková jména jako Cristiano Ronaldo, Zlatan Ibrahimovic nebo brankář Gianluigi Buffon. Působí v ní dohromady 20 týmů, z nichž nejznámější a nejúspěšnější je právě Juventus Turín. Ten je bohužel známý i díky několika korupčním aférám, které slavný klub stály i titul. Kdo vyhraje slavnou italskou ligu tentokrát? Kde sledovat Serii A? Nalaďte si naše kanály Nova Sport 3, Nova Sport 4, Premier Sport 1 a Premier Sport 2 ! Tyto kanály obsahují balíčky Velký a Sport.  

Více o sportu

FA Cup

Football Association Challenge Cup – FA Cup je nejstarší klubovou fotbalovou soutěží na světě ve Spojeném království. Ať už na trávníku zaskórují stateční a nebojácní outsideři, nebo profesionální týmy, historie FA Cup je plná skvělých příběhů, momentů a památných zvratů. Účastní se ho více než 700 týmů, od superhvězdných hráčů Manchesteru United až po amatérské týmy. Kdo zvedne trofej nad hlavu tentokrát? Překvapivé postupy a gigantické porážky. Kdo by to nemiloval? Nic fanoušky nespojuje v jednotný fotbalový národ tak jako FA Cup. Soutěž startuje už v srpnu. Kde sledovat FA Cup? Nalaďte si naše kanály Nova Sport 1 a Nova Sport 2! Tyto kanály obsahují balíčky Velký a Sport.

Více o sportu

EURO 2024

Již 17. evropský šampionát přivítá Německo. Na finálovém turnaji se představí celkem 24 týmů. Nebude zde chybět samozřejmě ani reprezentace Česka, která po kvalifikaci přijede na EURO s novým trenérem Ivanem Haškem. Mezi největší kandidáty na vítězství patří pochopitelně domácí výběr. Do hry o titul budou ale chtít promluvit určitě i Angličané, Francouzi, Španělé nebo Italové. Věřme ale, že v závěrečných bojích uvidíme i českou stopu. Kde sledovat EURO 2024? Zápasy sledujte v přímých přenosech na stanici ČT Sport na Telly.

Více o sportu

Ligue 1

Ligue 1 (známá také pod sponzorským názvem Ligue 1 Uber Eats) je nejvyšší francouzská fotbalová soutěž, která je především v posledních letech, považována za jednu z nejkvalitnějších v Evropě. Aktuálně je dokonce podle koeficientu UEFA hodnocena jako pátá nejlepší liga v Evropě. Fanděte svým oblíbeným fotbalovým klubům z Francie z pohodlí vašeho domova. Ligy se tradičně účastní 20 týmů a hraje se ve formátu podzim-jaro. Každý tým hraje s každým hned dvakrát –  jednou na domácím stadionu a jednou na cizím hřišti. Celkem se tedy můžete těšit na 38 zápasů v podání těch nejlepších hráčů Evropy. Kdo se dostane do finále a vyhraje tentokrát? Kde sledovat Ligue 1? Nalaďte si naše kanály Nova Sport 1 a Nova Sport 2! Tyto…

Více o sportu

Evropská liga UEFA

Mladší sestřička Ligy mistrů. To však neznamená, že by svou atraktivitou nějak výrazně za milionářskou soutěží zaostávala. Vznikem Konferenční ligy její prestiž ještě více stoupá. Není výjimkou, že zde na sebe naráží fotbalové týmy z těch nejlepších lig. FC Barcelona, Inter Milán či hegemon soutěže FC Sevilla. To je jen krátký výčet týmů, které si zápasy Evropské ligy UEFA zahrály. Evropská liga napříč fotbalovým světem skutečně získává ohromný kredit, a to existuje jen něco málo přes deset let. Aktuálně je považována za druhou nejlepší klubovou soutěž v Evropě, což samo o sobě zaručuje krásný fotbal. Kde sledovat Evropskou ligu UEFA? Nalaďte si naše kanály Sport1, Sport 2 a ČT sport! Tento kanál obsahují balíčky Střední, Velký a Sport.

Více o sportu

EFL Skybet Championship

Anglie není jen Premier League. I druhá nejvyšší soutěž má rozhodně co nabídnout! V málokteré zemi v nižších ligách uvidíte vyprodané stadiony, výborný fotbal a také sportovní příběhy, které vás zasáhnou. Například Sunderland, jehož smutné období zdokumentoval samotný Netflix, se úspěšně probojoval zpět do EFL Skybet Championship s novým elánem a chutí se poprat o ty nejvyšší příčky. Jsou tu také mužstva, jako například Millwall, které je proslulé svými bouřlivými fanoušky. Ti patří mezi nejméně oblíbené na celých britských ostrovech. Kde sledovat EFL Skybet Championship? English Football League Championship je druhou nejvyšší anglickou fotbalovou soutěží, která se hraje od roku 2004, kdy nahradila Football League First Division. Sledujte zápasy živě na kanálech Premier Sport 1 a Premier Sport 2. Tyto…

Více o sportu

Scottish Premiership

Sever Spojeného království, drsné podnebné podmínky a dva nesmiřitelní rivalové Celtic a Glasgow Rangers. To je Scottish Premiership neboli 1. skotská fotbalová liga! Soutěž, jejíž počátky se datují až do roku 1890, patří mezi nejsledovanější v Evropě. Zejména díky dvěma zmíněným týmům, jenž mají fanoušky po celém světě. Bouřlivá atmosféra však provází nejen toto derby. Velký náboj mají i další zápasy a v této lize vám zkrátka nedaruje nikdo nic zadarmo. Odehrát utkání na půl plynu je zde neodpustitelný hřích, a tak prakticky nehrozí, že by se divák u televize nudil. Skotský fotbal zkrátka táhne. Kde sledovat Scottish Premiership? Sledujte živě na kanále Premier Sport 1 na Telly!

Více o sportu

Sledujte Telly na 14 dní zdarma

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarma. Stačí pár kliků.

Vyzkoušejte Telly zdarma

Sledujte Telly na 14 dní zdarma