1. Evropské hry v Baku prostřednictvím DIGI TV exkluzivně na Digi Sport

2. 6. 2015

Evropské hry v Baku v Ázerbajdžánu jsou nejvýznamnější sportovní událostí roku 2015, které se zúčastní přes 6000 nejlepších atletů ze všech koutů Evropy. Díky DIGI TV a sportovním kanálům Digi Sport 1 a Digi Sport 2 se můžete těšit na prakticky vše podstatné, co sa na sportovištích v Ázerbajdžánu od 12. června do 28. června […]

1. Evropské hry v Baku prostřednictvím DIGI TV exkluzivně na Digi Sport

Evropské hry v Baku v Ázerbajdžánu jsou nejvýznamnější sportovní událostí roku 2015, které se zúčastní přes 6000 nejlepších atletů ze všech koutů Evropy.

Díky DIGI TV a sportovním kanálům Digi Sport 1 a Digi Sport 2 se můžete těšit na prakticky vše podstatné, co sa na sportovištích v Ázerbajdžánu od 12. června do 28. června 2015 stane. Program budou tvořit především přímé přenosy a souhrnné zpravodajství z každého dne her a to ze všech 20 sportů, z nichž 16 je olympijských.

Součástí přenosů budou i zahajovací a závěrečný ceremoniál, které slibují nebývalý divácký zážitek. Ve 12 sportech, včetně juda, lukostřelby, boxu, wrestlingu a dalších, se atleti utkají o kvalifikaci na olympijské hry v Riu 2016. Vysokou úroveň akce slibuje sám prezident státu Ázerbajdžán a zároveň prezident Národního Olympijského výboru v Ázerbajdžánu.

Evropské navazují na kontinentální hry po hrách Asijských, Pan-Amerických a dalších.

Více informací naleznete na www.baku2015.com .