Copa América na Sport 1 HD a Sport 2 HD

25. 5. 2016

Stanice Sport 1 HD a Sport 2 HD odvysílají jubilejní Copu Américu všech 32 zápasů uvidí fanoušci v Čechách živě na turnaji se objeví Messi, Sánchez, Vidal nebo Agüero. Hvězdnou sestavu nabídnou televizní stanice Sport 1 HD a Sport 2 HD během června 2016. Obě stanice  odvysílají kompletní program atraktivního šampionátu Copa América Centenario. Ten poprvé v historii […]

Stanice Sport 1 HD a Sport 2 HD odvysílají jubilejní Copu Américu všech 32 zápasů uvidí fanoušci v Čechách živě na turnaji se objeví Messi, Sánchez, Vidal nebo Agüero.

Hvězdnou sestavu nabídnou televizní stanice Sport 1 HD a Sport 2 HD během června 2016. Obě stanice  odvysílají kompletní program atraktivního šampionátu Copa América Centenario. Ten poprvé v historii přivítá týmy z obou amerických kontinentů. Díky tomu se turnaj, který hostí Spojené státy americké, rozšíří o šest nových týmů Severní a Střední Ameriky.

Copa América letos slaví jubilejní stoleté výročí. Proto se výjimečně pořádá mimo standardní termíny turnaje. A kanály Sport 1 HD a Sport 2 HD přinesou všech 32 zápasů. „Vzhledem k tomu, že se hraje v pro Čechy nepříliš příznivé časy, budou mít diváci kromě přímých přenosů možnost vidět všechny duely opakovaně ten samý den v podvečerních a večerních hodinách,“ říká Evžen Chlanda – Country Manager společnosti AMC Networks, která stanice Sport 1 a Sport 2 provozuje.

Ještě větší, než kdy před tím… to by mohlo být motto tohoto turnaje. Proto se oproti minulosti rozšiřuje o týmy severní a střední Ameriky. A to je i důvod, proč se bude konat na deseti obřích amerických stadionech, z nichž nejmenší má kapacitu šedesát tisíc (Orlando) a největší bezmála třiadevadesát tisíc diváků (Los Angeles).

 

„Chceme divákovi na našich sportovních kanálech nabídnout to nejlepší ze světového fotbalu. Proto jsme opět získali práva na tento prestižní turnaj. Fanoušci budou mít možnost vidět hráče Argentiny, Brazílie Chile nebo Mexika na nejstarším turnaji světa. Budou si tak moci užít umění hráčů, kteří během sezony kopou za velkokluby jako Real Madrid, FC Barcelona nebo Bayern Mnichov,“ dodává Chlanda.

Nejsilnější reprezentací se může pochlubit Argentina. Málokterý svazový trenér má možnost vybírat z takových jmen, jako je Messi, Higuaín, Agüero, Di Maria a podobně, a už na skupinové úrovni si změří síly s Chile, která obhajuje titul a jejíž barvy reprezentují mimo jiné i Alexis Sánchez a Arturo Vidal. Mezi další favority turnaje pak patří Brazílie, Uruguay, Kolumbie, USA a Mexiko.

Účastníci Copa América Centenario:
Skupina A
Kostarika, Paraguay, USA, Kolumbie
Skupina B
Brazílie, Ekvádor, Peru, Haiti
Skupina C
Jamajka, Mexiko, Uruguay, Venezuela
Skupina D
Argentina, Bolívie, Chile, Panama

Stanice Sport 1 HD a Sport 2 HD všechny zápasy turnaje Copa América vysílají živě a v reprízách od 3. do 26. června. Zápas dne uvidí diváci každý den od 23 hodin na kanálu Sport 1 HD. Program vysílání bude zveřejněn v nejbližších dnech. Sledujte facebookové stránkySport 1 HD a Sport 2 HD a webové stránky Sport1TV.cz .