DIGI CZ nabízí u příležitosti fotbalového svátku El Clásico sportovní obsah včetně kanálů DIGI Sport na půl roku zdarma

28. 11. 2016

V sobotu 3. prosince se uskuteční na Nou Campu první El Clásico této sezony. Slavný a tradiční duel španělských fotbalových velkoklubů FC Barcelona a Real Madrid přitahuje celosvětovou pozornost. DIGI CZ, provozovatel satelitní Nové DIGI TV a internetové televize DIGI2GO, při této příležitosti přichází se speciální slevovou akcí. Nabízí novým zákazníkům programový balíček SPORT obsahující […]

V sobotu 3. prosince se uskuteční na Nou Campu první El Clásico této sezony. Slavný a tradiční duel španělských fotbalových velkoklubů FC Barcelona a Real Madrid přitahuje celosvětovou pozornost. DIGI CZ, provozovatel satelitní Nové DIGI TV a internetové televize DIGI2GO, při této příležitosti přichází se speciální slevovou akcí. Nabízí novým zákazníkům programový balíček SPORT obsahující mimo jiné i kanály DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD na půl roku zdarma. Nabídku mohou využít i stávající zákazníci, kteří ještě doplňkový balíček SPORT nemají.

Doplňkový balíček SPORT
Doplňkový balíček SPORT obsahuje rozšířenou sportovní nabídku satelitní Nové DIGI TV i internetové DIGI2GO, přičemž jeho běžná cena činí pro obě platformy 149 Kč. V případě Nové DIGI TV balíček SPORT přináší 10 kanálů, z toho 6 v HD kvalitě, v případě DIGI2GO pak 8 kanálů, z toho 7 v HD. U obou televizí v balíčku nechybějí kanály DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Aby nový zákazník mohl získat doplňkový balíček SPORT na prvních šest měsíců zdarma, musí si jej objednat v rámci akce „El Clásico dárek“ spolu se satelitní Novou DIGI TV nebo internetovou DIGI2GO v několika následujících dnech, nejpozději však 3. 12. 2016. Stejný termín pro objednání zvýhodněného balíčku SPORT platí i pro stávající zákazníky.

Doplňkový balíček SPORT je možné koupit jen k ZÁKLADNÍMU programovému balíčku. Ten nabízí na Nové DIGI TV 70 kanálů (z toho 12 v HD), na DIGI2GO pak 60 kanálů (z toho 27 v HD). Vedle sportovního obsahu, který není nikde jinde k vidění, tak zákazníci získají i širokou paletu dalších programů. „Chceme nabízet nejen kvantitu, ale také kvalitu a vyváženou programovou nabídku. Nejsme jen sportovní televize, máme zábavu pro celou rodinu,“ uvádí výkonný ředitel společnosti DIGI CZ Vladimír Rusnák. Novou DIGI TV nebo DIGI2GO s balíčkem SPORT na půl roku zdarma lze získat zavoláním na zákaznickou linku  nebo objednat na https://telly.cz/el-clasico/.

Screen Shot 2016-11-28 at 09.35.24

*) El Clásico dárek – Při objednání doplňkového balíčku SPORT do 3. 12. 2016 a uzavření smlouvy na 24 měsíců získává zákazník balíček SPORT na 6 měsíců zdarma.

El Clásico, La Liga, Premier League, kanály DIGI Sport – to je výjimečný sport na DIGI TV
El Clásico je mezi fotbalovými fanoušky velkým pojmem. Je to bez nadsázky největší událost klubového fotbalu vůbec. Na stadionu i u televizních obrazovek budou zápas sledovat miliony diváků. Přímý přenos začíná 3. prosince v netradičním čase 16:15. „Čas zápasu byl zvolen jako kompromis, aby ho bylo možné sledovat fanoušky v různých časových pásmech, a to včetně Číny. To je důkaz, že jde opravdu o světovou fotbalovou událost,“ upozorňuje Vladimír Rusnák. V Česku můžou slavný zápas fanoušci vidět pouze na platformách DIGI CZ, tedy na satelitní Nové DIGI TV a internetové DIGI2GO.

Přímý přenos El Clásika poběží na kanále DIGI Sport 3 HD. Kanály DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD, které můžou být pro Českou republiku v nabídce pouze na platformách DIGI CZ, vysílají zejména atraktivní evropský klubový fotbal – anglickou Premier League, španělskou La Ligu či druhou anglickou ligu Sky Bet Championship. Právě na tyto soutěže pro český trh DIGI CZ vlastní vysílací práva, ovšem nechce být jen zprostředkovatelem. „Zakládáme si na tom, že kanály DIGI Sport nejsou jen proudem přímých přenosů, ale že nabízejí i velké množství doprovodného obsahu z vlastní produkce připravovaného česko-slovenským sportovním studiem,“ dodává Vladimír Rusnák.

Konkrétně doprovodný program k nadcházejícímu El Clásiku začíná už v sobotu 3. prosince dopoledne a zahrnuje sestřih předcházejících zápasů Realu a Barcelony, rozhovory s experty, ankety, zajímavosti kolem slavného duelu, ale i přímé přenosy z dalších zápasů aktuálního kola La Ligy. Zajímavostí přenosu na Nové DIGI TV a DIGI2GO je, že jím bude provázet česko-slovenská dvojíce komentátorů. Bude se tak bez nadsázky jednat o federální vysílání. Fotbalové studio k El Clásiku začíná již v 15:00.

Samostatný balíček SPORT PLUS
Vedle doplňkového balíčku SPORT má DIGI CZ ve své nabídce i samostatný balíček SPORT PLUS. Ten je možné pořídit si samostatně, bez nutnosti objednávat další programové balíčky, a dokonce i bez nutnosti měnit stávajícího televizního operátora. Balíček je vhodný také pro ty, kteří si nechtějí pořizovat běžnou placenou televizi, ale mají zájem pouze o exkluzivní sportovní obsah. Nikdo jiný na českém trhu podobnou službu nenabízí. Balíček SPORT PLUS stojí 349 Kč a obsahuje 15 kanálů (většinu v HD kvalitě), včetně kanálů DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Na balíček SPORT PLUS se slevová akce k El Clásico nevztahuje.

Screen Shot 2016-11-28 at 09.35.33