DIGI CZ se dohodla na spolupráci s fanklubem Manchesteru United

25. 11. 2016

Společnost DIGI CZ vlastní práva na vysílání přenosů z anglické Premier League pro Českou i Slovenskou republiku na několik sezon. Proto se rozhodla navázat spolupráci s fanklubem anglického velkoklubu Manchester United, který působí v obou zemích. Podobně, jako je vysílání fotbalu na kanálech DIGI Sport, na němž DIGI CZ spolupracuje se Slovak Telecomem, česko-slovenský projektem, je federálním […]

Společnost DIGI CZ vlastní práva na vysílání přenosů z anglické Premier League pro Českou i Slovenskou republiku na několik sezon. Proto se rozhodla navázat spolupráci s fanklubem anglického velkoklubu Manchester United, který působí v obou zemích.

Podobně, jako je vysílání fotbalu na kanálech DIGI Sport, na němž DIGI CZ spolupracuje se Slovak Telecomem, česko-slovenský projektem, je federálním i fanklub Manchesteru United, který sdružuje fanoušky tohoto anglického klubu v Česku i na Slovensku. Fanklub populárního týmu anglické Premier League vznikl v roce 2010 a fanouškům přináší aktuální informace na webových stránkách Devilpage.cz. Dnes je zhruba 40 procent fanoušků z České republiky, 60 procent pak ze Slovenska. Denní návštěvnost webu dosahuje v průměru 10 až 12 tisíc unikátních přístupů, měsíční návštěvnost dosahuje 400 tisíc přístupů. Zajímavý dosah mají i facebookové stránky fanklubu, které mají téměř devět a půl tisíce fanoušků.
DIGI CZ se s fanklubem Manchesteru United domluvila na spolupráci, jež má zpřístupnit přenosy kvalitního fotbalu fanouškům, podpořit činnost redakce Devilpage.cz a také zvýšit povědomí o významném česko-slovenském fanklubu a jeho aktivitách v komunitě fotbalových příznivců. Spolupráce probíhá na webech i sociálních sítích.

www.devilpage.cz