DIGI CZ zařazuje do svého vysílání na satelitu i na internetu kanály JOJ Family a JOJ Cinema

1. 10. 2016

Společnost DIGI CZ, jež je provozovatelem satelitní Nové DIGI TV a internetové DIGI2GO, zařazuje do svého vysílání dva nové kanály ze skupiny JOJ. DIGI CZ se na zařazení programů dohodla se společností AXOCOM, která skupinu JOJ v České republice distribučně zastupuje. ZÁKLADNÍ balíček satelitní Nové DIGI TV obohatí od soboty 1. října plnoformátová JOJ Family, do […]

Společnost DIGI CZ, jež je provozovatelem satelitní Nové DIGI TV a internetové DIGI2GO, zařazuje do svého vysílání dva nové kanály ze skupiny JOJ. DIGI CZ se na zařazení programů dohodla se společností AXOCOM, která skupinu JOJ v České republice distribučně zastupuje. ZÁKLADNÍ balíček satelitní Nové DIGI TV obohatí od soboty 1. října plnoformátová JOJ Family, do nabídky rozšířeného balíčku EXTRA přibývá filmový kanál JOJ Cinema. Internetová DIGI2GO zařadí oba kanály do své nabídky o několik dnů později, v úterý 4. října.

Satelitní Nová DIGI TV nabízí atraktivní skladbu více než sta programů, z toho 19 v HD kvalitě, internetová DIGI2GO má v balíčku MAXI na devadesát programů, z toho 37 v HD rozlišení. Nové programy skupiny JOJ tuto nabídku vhodně rozšiřují. Na programu JOJ Family je možné sledovat filmy a seriály různých žánrů, ale i populární česko-slovenské pořady, jako třeba Česko Slovensko má talent. Kanál JOJ Cinema celý den vysílá filmy nepřerušované reklamou. V říjnu nabídne například atraktivní televizní premiéry filmů Je prostě báječná nebo Pád Londýna.

JOJ Family najdou zákazníci satelitní Nové DIGI TV se set-top boxem Kaon nově na programové pozici 19 místo Óčko TV, které se přesouvá pozici 84. JOJ Cinema se v balíčku EXTRA objeví na pozici 36. Pokud se kanály samy nenaladí, je potřeba restartovat set-top box. Uživatelé CA modulů musí provést manuální naladění.
Pro JOJ Family je potřeba nastavení těchto parametrů: 1W, 12380MHz, Vertical, 5/6, 28000, DVB-S, QPSK, pro JOJ Cinema pak parametry 1W, 12053MHz, Horizontal, 3/4, 30000, DVB-S2, 8PSK. U internetové DIGI2GO najdou zákazníci stanici JOJ Family mezi stanicemi Barrandov plus a Óčko TV, JOJ Cinema pak na pozici mezi Golf Channel a HBO.

„Oba kanály jsou i přes zatím krátkou dobu existence na českém trhu mezi diváky velmi oblíbené, JOJ Cinema dokonce jenom po roce od zahájení vysílání dosahuje svojí průměrnou denní sledovaností na nejvyšší příčky ve své kategorii v ČR a SR. V nabídce JOJ Family zase každý divák může najít svůj nový nejoblíbenější seriál nebo pořad. Věříme proto, že předplatitelé DIGI CZ oba nové kanály plné zábavy pro celou rodinu ocení,“ říká Marcel Grega, generální ředitel JOJ Group.

V portfoliu jak satelitní Nové DIGI TV, tak internetové DIGI2GO nechybějí sportovní, filmové, dokumentární, ale i kanály dětské, hudební, lifestylové, zpravodajské a zábavné kanály. DIGI CZ má v současnosti velmi atraktivní sportovní obsah, jehož vlajkovou lodí jsou přímé přenosy z anglických nejvyšších fotbalových soutěží Premier League a Sky Bet Championship nebo španělské La Ligy. Zařazení kanálů ze skupiny JOJ je ale důkazem, že ve své nabídce myslí na všechny zákazníky: „Jsme velmi rádi, že našim předplatitelům můžeme díky dvěma novým kanálům nabídnout spoustu nových pořadů. JOJ Cinema i JOJ Family výborně doplňují naši stávající nabídku o kvalitní zábavu pro celou rodinu včetně filmů i seriálů všech žánrů,“ doplňuje Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ.