DIGI TV dnes přináší atraktivní programy AMC a Dorcel, na své si přijdou fanoušci amerických seriálů i příznivci erotiky

18. 9. 2015

Satelitní televize DIGI TV dnes spouští dva nové programy, filmovou stanici AMC a erotický kanál Dorcel. Oba kanály putují do základního balíčku DIGI TV, které budou též součástí Nové DIGI TV. Ta bude spuštěna 1. října 2015. Česká DIGI TV pokračuje v rozšiřování programové nabídky. Do základního balíčku DIGI TV za cenu 299,- Kč dnes přidává […]

Satelitní televize DIGI TV dnes spouští dva nové programy, filmovou stanici AMC a erotický kanál Dorcel. Oba kanály putují do základního balíčku DIGI TV, které budou též součástí Nové DIGI TV. Ta bude spuštěna 1. října 2015.

Česká DIGI TV pokračuje v rozšiřování programové nabídky. Do základního balíčku DIGI TV za cenu 299,- Kč dnes přidává do ostrého provozu dva nové kanály, filmový AMC a erotický Dorcel. Ty budou také součástí Základního balíčku Nové DIGI TV, který bude mít celých 73 programů.

Stanice AMC je zaměřená na celosvětovou filmovou a seriálovou produkci. Přinese například očekávaný seriál Fear the walking dead s dnes tolik populární zombie tématikou, seriál Breaking bad, u nás více známý jako krimiseriál Perníkový táta, nebo seriál Mad Men popisující začátky reklamního byznysu v New Yorku v 60. letech. Pro fanoušky sci-fi je určen seriál Humans s námětem stírání hranic mezi strojem a člověkem, milovníci bojových umění uvítají seriál Into The Badlands. Premiérové díly budou pro české diváky vysílány paralelně s jejich uvedením v USA. Kanál distribuuje AMC Networks International – Central Europe.

Dorcel TV z produkce Marc Dorcel, distribuovaný v České republice a na Slovensku společností IFC Media, je už druhým kanálem s erotickou tematikou v základním balíčku. Vzhledem k tematice bude program vysílán od 23. hodiny večerní do 5. hodiny ranní. Ve stejný čas bude Dorcel vysílán i na Nové DIGI TV, v balíčku EXTRA poběží nonstop.

Nové stanice jsou nabízeny jak na současné technologické platformě (tzv. stará DIGI), tak v Nové DIGI TV, která se spustí od 1. října 2015. K přechodu na novou platformu je nutné, aby byl u zákazníka instalován nový set-top box nebo CA Modul, což zajistí technici DIGI TV. Výměnu „staré“ DIGI za Novou DIGI si můžou zákazníci objednávat již nyní. Vzhledem k obrovskému zájmu je doporučeno, aby zákazníci nevolali na call centrum DIGI TV, ale využili internetový formulář na stránkách telly.cz. Po jeho vyplnění se operátoři zákazníkovi ozvou v průběhu několika dní.

O DIGI TV

DIGI TV je přední český operátor satelitního televizního vysílání, který na českém trhu působil od roku 2006 jako součást skupiny RCS & RDS. V dubnu letošního roku DIGI TV koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP. DIGI TV si udržuje silnou pozici na poli digitálního vysílání zejména stabilní cenovou politikou, širokou nabídkou a oblíbenými programy. DIGI TV je jediným čistě českým satelitním operátorem na trhu. Všechny daně, včetně daně z příjmu jsou odváděny v ČR.

Tisková správa v PDF zde.