DIGI TV rozšiřuje svou programovou nabídku

18. 5. 2015

Přední český operátor, satelitní televize DIGI TV, který se nedávno stal součástí holdingu LAMA ENERGY GROUP, zdarma rozšiřuje svou programovou nabídku na přání zákazníků. Od 18. 5. mohou zákazníci DIGI TV sledovat pět nových kanálů. DIGI TV tak rozšiřuje svou základní nabídku na 65 sportovních, hudebních, dokumentárních a dalších televizních programů, z nichž některé jsou v České […]

Přední český operátor, satelitní televize DIGI TV, který se nedávno stal součástí holdingu LAMA ENERGY GROUP, zdarma rozšiřuje svou programovou nabídku na přání zákazníků.

Od 18. 5. mohou zákazníci DIGI TV sledovat pět nových kanálů. DIGI TV tak rozšiřuje svou základní nabídku na 65 sportovních, hudebních, dokumentárních a dalších televizních programů, z nichž některé jsou v České republice dostupné pouze přes satelit DIGI TV.

Mezi kanály, které na satelitu poskytuje jenom DIGI TV, patří například sportovní kanály vysílající anglickou Premier League, italskou fotbalovou ligu, tenisové ATP a další světové soutěže. Společnost CET 21 poskytla  distribuci stanic Telka a Smíchov, které se zaměřují na legendární pořady a komediální relace. Z rodiny FTV Prima si mohou zákazníci od pondělí naladit Prima Zoom a Prima Love specializující se na dokumenty a seriály s převážně romantickou tematikou. Za Českou televizi zařazuje DIGI TV kanál ČT Déčko. 19.5. 2015 budou také spuštěny nové webové stránky společnosti DIGI TV.

Společnost DIGI TV vznikla v roce 2006 jako součást skupiny RCS & RDS. Od dubna 2015 je součástí českého holdingu LAMA ENERGY GROUP. Služby DIGI TV jsou poskytovány na celém území České republiky.