DIGI TV vychází vstříc svým zákazníkům a ruší některé poplatky

28. 5. 2015

Přední český operátor, satelitní televize DIGI TV, šetří svým zákazníkům finance a ruší poplatky za výměnu dálkového ovladače a změnu údajů ve smlouvě. Tato a další novinky souvisí s příchodem nového majitele DIGI TV, kterým je holding LAMA ENERGY GROUP. Od května 2015 nemusí zákazníci DIGI TV hradit poplatek za výměnu dálkového ovladače. Spolu s poštovným […]

DIGI TV vychází vstříc svým zákazníkům a ruší některé poplatky

Přední český operátor, satelitní televize DIGI TV, šetří svým zákazníkům finance a ruší poplatky za výměnu dálkového ovladače a změnu údajů ve smlouvě. Tato a další novinky souvisí s příchodem nového majitele DIGI TV, kterým je holding LAMA ENERGY GROUP.

Od května 2015 nemusí zákazníci DIGI TV hradit poplatek za výměnu dálkového ovladače. Spolu s poštovným tak ušetří celkem 338,- Kč. Stejně tak už nebudou platit za změnu jména nebo adresy ve smlouvě. Tyto úspory přichází spolu s dalšími změnami, jako bylo například přidání 5 nových kanálů a spuštění nového webu. DIGI TV se takto snaží o neustálé zlepšování podmínek pro své zákazníky.

„Snižováním nákladů i jinými aktivitami se neustále snažíme budovat dobré vztahy s našimi klienty,“ říká tiskový mluvčí skupiny LAMA Andrej Čírtek.

Společnost DIGI TV vznikla v roce 2006 jako součást skupiny RCS & RDS. Od dubna 2015 je součástí české holdingu LAMA ENERGY GROUP. Služby DIGI TV jsou poskytovány na celém území České republiky.