Evropské fotbalové ligy o víkendu vrcholí, v italské a britské se rozhodne o titulu

20. 5. 2022

Milovníky fotbalu čeká náročný víkend. V neděli se totiž hrají poslední kola nejvyšší španělské LaLigy, italské Serie A nebo prestižní britské Premier League. V nich navíc není rozhodnuto o tom, kdo získá mistrovský titul.

Přímé přenosy odstartují v sobotu 21. května v 17:25 na kanálu Nova Sport 2 zápasem 38. kola španělské fotbalové LaLigy Valencia – Celta Vigo. Fotbalový tobogan na Nova Sport 1 pokračuje finálem německého poháru DFB mezi Freiburgem a RB Lipsko. V 20:40 na kanálu Nova Sport 2 začíná další přenos, tentokráte italské Seria A mezi Fiorentinou a Juventusem.

Neděle přinese dva mimořádně atraktivní přímé přenosy z Premier League.
O vítězi totiž stále není rozhodnuto. Manchaster City má 90 bodů, druhý Liverpool ztrácí pouhé dva body. Na Premier Sport 1 bude možné od 17:00 hodin sledovat duel Manchester City – Aston Villa, na kanálu Premier Sport 2 se od 16:55 v přímém přenosu utká Liverpool a Wolverhampton Wanderers.

Ve stejný den se rovněž rozhodne o vítězi nejvyšší italské fotbalové ligy. Může to být AC Milán nebo jeho městský rival Inter Milán, který na něj ztrácí pouhé dva body. V přímém přenosu od 18:00 mohou diváci sledovat oba klíčové duely – Sassuolo – AC Milán (Nova Sport 4), nebo Inter Milán – Sampdoria (Nova Sport 3).

Zakončením fotbalového víkendu pak budou zápasy posledního kola španělské LaLigy mezi Deportivo Alavés – Cádiz (19:55 na Nova Sport 3); od 21:55 lze na stejné stanici sledovat duel Barcelona – Villarreal.

 

Sportovní balíček lze objednat jednoduše online

Jak sledovat (nejenom) tyto prestižní fotbalové zápasy? Jednoduše zakoupením balíčku Sport online od televizního operátora Telly. Balíčky lze v akční nabídce zakoupit na 14 dní za 200 Kč, na 30 dní za 250 Kč a na 365 dní za 2 500 Kč. Sportovní balíček lze jednoduše objednat online na webu telly.cz/sport a zaplatit platební kartou VISA, MasterCard nebo mobilními platbami Apple Pay a Google Pay s automatickou opakovanou platbou po skončení daného období.

Nové balíčky Sport online lze sledovat v širokém portfoliu aplikací, které Telly nabízí. V chytrých televizích Samsung, LG, Android TV, na Android set-top boxech, Apple TV, webových prohlížečích nebo mobilech a tabletech s operačními systémy Android, iOS a Windows 10. Sledovat lze až na 2 zařízeních.